G÷nderen Konu: E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya!  (Okunma sayřsř 659 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Devrim

• Umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerinde de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?at.
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 559
  • Site puanř: 62
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irkin KraL
Ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kiya a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?klar ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m durmadan
/>
/>  Ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz dagla u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žurum aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>
/>  Konar g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerim
/>
/>  S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yurtlamaz yerle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ik sevdalar...
/>
/>  S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒gs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n isterler defnelerim k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k saks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma
/>
/>  Yetmez dag ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n teslimiyeti istenir
/>
/>  Ya katli Ya ihanetim.....
/>
/>  Bilmezler bir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir yol oldugunu
/>
/>  Yani ben e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kiya
/>
/>  Her yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pusu
/>
/>  G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimde ki dumanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ daglara sevdam
/>
/>  Z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlgeye s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmam bundard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r....
/>
/>  O zaman keyif ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žatarim silah diye sevdag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n doruguna
/>
/>  Buzullar erir nehirler yatak de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?istirir
/>
/>  Sevdalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karlar
/>
/>    Sonrada  y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekleri seslerinde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l akarlar
/>
/>    ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒plak suretleri dag baslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ resmeder
/>
/>  O den iklim degi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ir guzun olur
/>
/>  Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝regimden gayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r vermed├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m dogrudur
/>
/>  Ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bu hadi gel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahrudum
/>
/>  Daglara g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlge verelim.......
/>
/>  G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m tahtas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ol
/>
/>  Yoksa vuracak beni hasretin bir tenhada....
/>
/>
/>
/>
/>seyduna t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r normalde. payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m dedim.
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yasak rengi seviyorum ve yasak bir alfabeyle
/>yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirlerimi.Anar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ist ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žicekler kokluyorum.Devlet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ihlal eden ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yatakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.Umudun propagandac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum.Art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k haklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n degil a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve
/>sevginin ayaklanmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk eylemde s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oluyorum. Bana ...
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerini yurt eyle m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltecin olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.Kendi ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na bana bir kimlik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kart,
/>...ben birazda sen olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments