Anket

Etkinli­imizi nasřl buldunuz ?

Harika ;)
GŘzel :)
Eh i■te !

G÷nderen Konu: Yt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░eee Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Projeler Yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒’10  (Okunma sayřsř 2382 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř yt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ieee

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 9
  • Site puanř: 0
YILDIZLI PROJELER YARI├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?MASI’10
/>
/>"B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n herkes bu muhte├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?em projeyi konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uyor".   Ke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ke bu ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bana ait olsa diye hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te size ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmayacak bir f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsat.   ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi bir d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n.   T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye'nin en se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žkin akademisyenleri ve en de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erli i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? adamlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an bir j├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ri projenizi inceliyor.   Sonunda da muhte├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?em bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l ve staj imkan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var.   ‘Nerede b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsat? dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inizi duyar gibiyim.   Cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok basit: ‘G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âster enerjini, kap ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝’.   
/>
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z Teknik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi IEEE ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci kul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ilki d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenlenen Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Projeler Yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒’n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ikincisi d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenleniyor.   Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l rekor say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve proje ile bir ilke imza atan organizasyonda bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l da birbirinden farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ onlarca kategori, birbirinden g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ller ile yine bir ilke imza at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak.   T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitelerden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân lisans, lisans ve lisans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerinin ister bireysel isterse tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m halinde kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒labilecekleri bu yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mada sen de yerini al.   F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsatlar yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda, ama denemeden seni bulamaz. 
/>
/>F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erlendirmek ise senin elinde.   T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye’nin d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt bir yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan gelen akademisyenlere ve sanayicilere projeni sunabilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in bir platformda sen de yer almak istemez misin? Hem de patent ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vuru deste├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ile projen g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝vence alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda olacak.   Haydi vakit kaybetmeden hemen hxxp: www.  elektrikport.  com/ adresini t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kla, ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurunu yap, sende ilklere imza at! Sen de parlayan y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlardan biri olmaya hak kazan. 
/>Unutma son ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vuru tarihi : 21 Nisan 2010
/>
/>Unutma son ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vuru tarihi : 21 Nisan 2010
/>Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vuru i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin : hxxp: www.  elektrikport.  com
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░leti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im: bilge.     tan@ytuieee.     org
/>gokhan.     sezek@ytuieee.     org
/>
/>
/>
/>
/>
« Son DŘzenleme: Nisan 01, 2010, 10:33:31 ÍS G÷nderen: yt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ieee »

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Benim anl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? harflerden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir yazma gibi bir yetene├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im var sizce bununla kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒labilirmiyim :))))
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

• *
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir yetenek asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bizim nicke de bi yazsan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olur :) ama malesef yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir katagori  :agla:

├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan olmak yetmez yetmiyor zaten
/>S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝permen S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝permen olmak laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bazen...

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir yetenek asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bizim nicke de bi yazsan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olur :) ama malesef yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir katagori  :agla:
/>

/>isim vermen ytrli ;) ;)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

• *
elbette hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r para verme gibi bir olay yok hatta ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne biz para hediye ve staj olana├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sunuyoruz ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilgi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ileti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im linklerini kullanabilir kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t sitesinden bilgi alabilir veya buradan mesaj yazabilirsin

ăevrimdř■ř can_ke

• Sana kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âtr..
  • Ţleti: 1290
  • Site puanř: 62
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eni Yormay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n! --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?engecim
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ana yalan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemeyin ! --> Nefret Ederim
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ana bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey sormayIn! --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iLmiyorum
/>Ciddi olmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želim demeyin! --> Kullanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum
/>Gidelim diyin! --> Geliyorum
/>Dalga ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želim. --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum
/>Derdinmi var ? --> Dinliyorum
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok mu zor? --> Ugra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ana a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Ik olma! --> ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en Haketmiyorum

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/> S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m senden Hayat

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
bu ileti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im adresleri sadece meil i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinmi msn olarak kullanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormusunuz ? Ekledimde kabul edilmedi san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments