G÷nderen Konu: 12 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ubat Hal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Saha Etkinli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Resimleri  (Okunma sayřsř 10456 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ismailtorlak

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 23
  • Site puanř: 1
arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar  ben s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekli hal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ saha ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yapabilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im bi grup ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum defans oynuyorum  e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekli oynayanlar varsa kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmak isterim ... kendi arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ayda y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lda bir oynuyor .... s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekli oynayanlar var ise tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak isterim
/>
« Son DŘzenleme: Ůubat 22, 2010, 02:59:28 ÍÍ G÷nderen: ejderman »

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar  ben s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekli hal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ saha ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yapabilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im bi grup ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum defans oynuyorum  e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekli oynayanlar varsa kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmak isterim ... kendi arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ayda y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lda bir oynuyor .... s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekli oynayanlar var ise tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak isterim
/>
/>
/>

/>
/>arada yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er yine olursa senide ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z...
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Bi tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žsa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ olarak bizim tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yapal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
/>Gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žsa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ - Zebocular kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř maltas

• *
  • Ţleti: 6
  • Site puanř: 0
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ii yaaa
/>

ăevrimdř■ř muratbolukbasi54

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 197
  • Site puanř: 1
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel foto├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?raflar:))) uzun bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝reden sonra ilk defa siteye giriyorum... Bir hal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ saha ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ daha olursa ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bana:))
Ben Derinden Gelen Hayk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Duyurabilecek Terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man Hangi Biriniz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lkesi Ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na Dua Ediyor Her Cuma Ses ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Bravo Yans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Bayrak Gazetelerde Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Sayfa Kans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z Ahmak!..
/>
/>Pit10-Ses ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karma
/>
/>NE MUTLU T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?M D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YENE..!

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
murat og├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ hatrllyrmda senin sorunun vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hatrlarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř zdtime

• *
  • Ţleti: 4
  • Site puanř: 0
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek Lisans
  • FakŘlte: Sosyal Bilimler EnstitŘsŘ
  • Kayřt D÷nemi: 2010
Bu sene yeni sezon oldugu icin bana kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsa da kahvalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vs duzenleyin derim.Veya bir kafede normal bir bulusma :)

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
Etkinlik i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i olurmu oras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ mechul :)
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments