G÷nderen Konu: T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že'mize Sahip ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m !  (Okunma sayřsř 1385 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř saphira_arya

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

/>
/>Ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ama ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek...
/>
/>Vatanda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ' T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk Osman' Osman Bey sabah saat 7.00'de Casio masa saatinin
/>alarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerini a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Puffy yorgan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Hugo Boss pijamalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žikarip Adidas terliklerini giydi.
/>
/>WC'ye ugradiktan sonra banyoya ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti.
/>
/>Clear sampuan ve Protex sabunuyla dusunu aldi.
/>
/>Colgate ile dislerini fir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žaladi Rowenta ile sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarini kuruttu.
/>
/>Bill's g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmlegini ve Pierre Cardin takimini giydi.
/>Lipton ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žayini i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti.
/>
/>Sony televizyonda medya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzetlerini ve flash haberleri izledi.
/>
/>Citizen kol saatine bakti. Aile fertlerine '├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žav' deyip Hyundai otomobiline bindi.
/>
/>Blaupunkt radyosunu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarak rock m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zigi buldu. Agzina bir
/>Polo seker atti Sehrin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âbegindeki Mega Center'daki ofisine varinca Casper
/>bilgisayarini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalistirdi.
/>
/>Microsoft Excel'e girdi. Ofisboy' dan Nescafe 'sini istedi.
/>
/>Saat 10.00'a dogru a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žligini yatistirmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Grisini yedi.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?glen Wimpy's Fast Food kafeteryaya gitti.
/>
/>Ayak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Coca Cola ve hamburgeri mideye indirdi.
/>
/>Camel sigarasini yakip Star gazetesini karistirdi.
/>
/>Aksam-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeri is ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žikisi Image Bar'a ugrayip JB'sini yudumladi sonra k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsedeki Shopping Center'a ugradi.
/>
/>Esinin siparis ettigi Persil Supra deterjan Ace ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žamasir suyu Palmolive
/>sampuan Gala tuvalet kagidi Sprite gazoz ve Johnson kolonyayi alarak kasaya yanasti.
/>
/>Bonus kartiyla faturayi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdedi.
/>
/>Hafta sonu esi M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nevver'le Galleria'ya giden Osman Bey Showroom'lar dolasip Kinetix ayakkabi
/>
/>Lee Cooper blue jean satin aldi.
/>
/>Aksam evde bir gazetenin verdigi TV Guide'a g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz atan Osman
/>Beykanallar arasinda zapping yaparak First Class Top SecretPaparazzi gibi
/>programlar izledi.
/>
/>Ayni anda Outdoor dergisini karistirdi. Saat 22.00'ye dogru
/>Show'da T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk dili ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerine panel basladi.
/>
/>Uykusu gelen Osman Bey televizyonu
/>kapatip yatak odasina ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerken kendini mutlu hissetti.
/>
/>' Ne mutlu T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m diyene!' diye gerindi ve uyudu.
/>
/>Hala da uyuyor..
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi uykular sevgili milletim....
/>
/>
Melekler seninle olsun ...

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
bu adama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu demek istiyorum "hey dostum can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n cehenneme"  ;D ;D ;D ;D  :P :P
/>
/>benim hyundai marka otomobilim olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan "milletim" kelimesiyle yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ genellemeyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum  :P
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?apir konu i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kler  :) fakat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝retimi kendimiz yapmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nca (yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz ya deme "hep geriden takip ediyoruz") mecburen ihtiyac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n olan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ almak zorundas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, bu ali olur coni olur yeterki i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n. bu sadece t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žemiz ile alakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, bu asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda muhafazakarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kla alakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey  ::)
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>( 1000 :selam: )
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

ăevrimdř■ř saphira_arya

• Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216
bu adama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu demek istiyorum "hey dostum can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n cehenneme"  ;D ;D ;D ;D  :P :P
/>
/>benim hyundai marka otomobilim olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan "milletim" kelimesiyle yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ genellemeyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum  :P
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?apir konu i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kler  :) fakat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝retimi kendimiz yapmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nca (yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz ya deme "hep geriden takip ediyoruz") mecburen ihtiyac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n olan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ almak zorundas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, bu ali olur coni olur yeterki i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n. bu sadece t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žemiz ile alakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, bu asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda muhafazakarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kla alakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey  ::)
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>( 1000 :selam: )
/>

/>konu genelinde markalara de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inilse de baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yerlerinde bizim al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zdan da bahsediyor... neyse yorum i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim efendim  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z:
Melekler seninle olsun ...

ăevrimdř■ř meyilma54

• KATI SAKARYA-SPOR'LU
  • Ţleti: 1308
  • Site puanř: 15
  • Yakar Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerim
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2002
' Ne mutlu T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m diyene!' diye gerindi ve uyudu.
/>
/>Hala da uyuyor..
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi uykular sevgili milletim....
/>
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te buy s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âze kulak vermek gerek :polis:

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments