G÷nderen Konu: F1 T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk Team Telsiz Konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?malar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 1491 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™

/>- abi benzin bitiyor pite gireyim mi?
/>- trib├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlere yakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bidonu at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz.
/>
/>********************************************************
/>
/>- mike sonraki tur pit stop a giriyorsun!
/>-+ilac gibi radyo+
/>- tamam.  :deli:
/>
/>
/>- abi bunun benzini yine bitiyo, geliyim mi pite?
/>- tamam evlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, bir tur daha dayan sonra gel.
/>- abi buna gaz takt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsak ya, daha az yakar.
/>- me├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e odunuyla ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an modelini yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k, sen hele bi gel pite...  ::) ::)
/>
/>
/>- h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝so?
/>- s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m?
/>- komiteye s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledin mi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ampanya olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?
/>- ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ampanya yerine rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sofras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kurdurmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?
/>- heee.
/>- evet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledim.
/>- ne dediler?
/>- t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n di mi? dediler.
/>- bak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi, ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evk kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ne motivasyon. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekiyom pite ben.  :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒h:
/>
/>
/>-ahmet 8. viraj varya.
/>- evet?
/>- sana girsin.  :o
/>
/>
/>- murtaza'dan pite!
/>- s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>- hasan'a s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyin viraj├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âns├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n
/>- niye ki?
/>- radar var radar...

/>
/> ;D
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

ăevrimdř■ř gur!s

• Ţleti: 4602
  • Site puanř: 295
  • maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
:di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  2 tanesi ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uma gitti  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
... ya ben terk edemiyorum konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk bu hava
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Harbiden g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ayan :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř Cessyde

• ...
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 148
  • Site puanř: 10
  • ehe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âhe
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
evet 2 tanesi guzel :d d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒gerlerini pek begenmedim -_-

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
F1 2011 yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzetmenlik yaparken telsiz konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?malar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ makara ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu :D ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ anda 400 ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i de telsiz vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n herkes dinliyor do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kutlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k  kuleden uyar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
iyimi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :D :D
/>
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments