G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░fadeler Ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeklerine Benzeseydi... :)  (Okunma sayřsř 3284 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Azar boncu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u

• Oksijensiz bir ortamda nefes almaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak gibi bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eydi sen kokan sokaklarda sensiz dola├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak..
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1695
  • Site puanř: 362
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nemli olan d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmek de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il; bulmak..
varya s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝per ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževirdin :D :D hadi inanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum :D
/>

/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░dare et i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te bak iyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževirdim itiraf ediyorum  :D  :D
BEKLENEN
/>Ne hasta bekler sabah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,
/>Ne taze ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ mezar.
/>Ne de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eytan, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,
/>Seni bekledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kadar.
/>
/>Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti istemem gelmeni,
/>Yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda buldum seni;
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak vehmimde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlgeni,
/>Gelme, art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k neye yarar?

Zeyn

• Ziyaretši
Payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :D

• Oksijensiz bir ortamda nefes almaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak gibi bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eydi sen kokan sokaklarda sensiz dola├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak..
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nemli olan d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmek de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il; bulmak..
B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n resimler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.. :/
BEKLENEN
/>

ăevrimdř■ř aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 5124
  • Site puanř: 204
  • ' pRagmatizm...!!
o kadar ama o kadar ara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p zar zor resimLer vee yeri geLdi mi saatLerimi harcad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m konuLar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdaki resimLerin hepsi gitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? benimde.. :/
' ....Bazen, daha sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Lam in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aa etmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRap veRin.. ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝R├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen bedeni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRapLa y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan..sonRa da beni biR bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeye sessizce g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

o kadar ama o kadar ara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p zar zor resimLer vee yeri geLdi mi saatLerimi harcad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m konuLar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdaki resimLerin hepsi gitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? benimde.. :/
/>

/>
/>Malesef ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u resim konusu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.. Biz onca emek verdik niye katliam yapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar sanki.. :( Aahhh bu siteye ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok emek verdik zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda..  :deli:
BEKLENEN
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments