Gnderen Konu: Adam???????± ???????????????±ld???????±rt???????±r Bu Saat  (Okunma says 1806 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd arjinson

• Her s???????¶z???????¼m???????¼z dudaklarda g???????¼l???????¼???????? oldu.D???????¶nmek ihtimali yok art???????±k,o g???????¼l???????¼????????ler d???????¼?
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1974
  • Site puan: 125
  • Bulaca???????????????±m elbet
  • Kayt Dnemi: 2014
????????ok de????????i????????ik bir icatla kar???????????????± kar???????????????±yay???????±z. Uyanamayan ki????????iler i???????§in yap???????±lm???????±???????? bir saat. Bu saat siz uyurken alarm???????± ???????§almaya ba????????l???????±yor. Fakat de????????i????????iklik i????????te burada ba????????l???????±yor. Biranda ???????¼zerindeki puzzle’lar f???????±rl???????±yor ve o puzellar???????± yerine yerle????????tirmezseniz saat ???????§almaya devam ediyor.
/>
/>???????°nsano????????lu resmen insanlara inat olarak bu icatlar???????± m???????± ???????§???????±kar???????±yor bilemiyorum fakat benim odamda b???????¶yle bir????????ey olsa heralde 2. yada 3. g???????¼n bu saati yerden yere vururdum ortada saat falan kalmazd???????±.
/>
/>
/>

evrimd AnKa

• leti: 766
  • Site puan: 88
  • ..::Portakal ????????i???????§e????????i::..
Tam bana g???????¶re.Belki ???????§???????±ld???????±r???????±r???????±m ama derse gecikmem art???????±k ;D

evrimd Garbajosa

• Harbi GencSau lu
  • leti: 472
  • Site puan: 98
  • Sadece Biraz Duman ...
Bi duvara ???????§arpmal???????±k i????????i var F:
Dar???????±lmak yok sevdi????????im ...
/>Bu senin hikayense ...
/>Senden g???????¼zeli var art???????±k ...
/>Ad???????±n???????± sorma ...
/>O sensin ...
/>
/>
/>
/>Bu k???????±sm???????± okuyucunun hayal g???????¼c???????¼ne b???????±rak???????±yorum...

Lithium

• Ziyareti
Saat ???????§almaya devam ederse camdan atar???????±m  :????????ambala:

evrimd arjinson

• Her s???????¶z???????¼m???????¼z dudaklarda g???????¼l???????¼???????? oldu.D???????¶nmek ihtimali yok art???????±k,o g???????¼l???????¼????????ler d???????¼?
  • leti: 1974
  • Site puan: 125
  • Bulaca???????????????±m elbet
  • Kayt Dnemi: 2014
Ya puzzle Bulamassam Yand???????±m Kesin K???????±rar???????±m O sersemlikle...  :di????????lek:

evrimd AnKa

• leti: 766
  • Site puan: 88
  • ..::Portakal ????????i???????§e????????i::..
Puzzle ???????± en k???????±sa zamanda tamamlar tekrar yatard???????±m :D

evrimd mike_c

• ???????§ǿκکε√d???????­κ طę ∂ط???????­
  • Site Admin
  • leti: 8544
  • Site puan: 1091
  • Y???????¼r???????¼ be ko???????§um kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
uyanmamak istedi????????inde her ????????ey ???????§???????±ld???????±rt???????±yor insan???????± :D
/>
/>yok ben alm???????±???????±m bu saatten  :h???????±nk:

/>
/>

/>Benim hi???????§ soran???????±m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar???????±m d???????¼???????????????¼ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d???????¼???????????????¼nce olmasa, yan???????±na gelsem, kuca???????????????±na yatsam, kendimi falan kollamadan, g???????¶zlerimi kapasam, bir g???????¼n...Tek bir defa b???????¼t???????¼n maskeleri, b???????¼t???????¼n maskeleri kenara b???????±raksam, kendimi savunmadan, nas???????±lsam, neysem, ne kadarsam o i????????te, k???????±vr???????±lsam yan???????±na, tek bir g???????¼n...

evrimd s_tuba

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 153
  • Site puan: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Faklte: Eitim Fakltesi
Benim uyumam???????± birka???????§ par???????§a puzzle m???????± engelleyecek? :D Puzzle ???????± yapar, uyumaya devam ederdim herhalde :D

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • Kantin B???????¶l???????¼m Moderat???????¶r??????
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
???????¶nceden ???????§ok ihtiya???????§ duyard???????±m ????????imdi gerek yok  :)
???????§օէռĸlﻪг

evrimd yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat???????¶r???????¼
  • leti: 3272
  • Site puan: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007
Her eve laz???????±m :)
Gece ve bu ????????ehir ???????¶ylesine yak???????±???????????????±yorlard???????± ki birbirlerine
/>Ne gece bu ????????ehirden,ne ????????ehir geceden ge???????§iyordu
/>Yedi tepeli ????????ehir ???????¼zg???????¼nd???????¼
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard???????±, sessizdi, so????????uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm???????±????????t???????±
/>???????°stanbul a????????l???????±yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments