G÷nderen Konu: '├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zledim...'dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inz?  (Okunma sayřsř 23141 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Azar boncu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u

• Oksijensiz bir ortamda nefes almaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak gibi bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eydi sen kokan sokaklarda sensiz dola├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak..
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1695
  • Site puanř: 362
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nemli olan d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmek de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il; bulmak..
Sayfada sohbetim olan iyi ya da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yy dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im herkesi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi farkettim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u an.. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam dostluklar da kurmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uz ki, hala g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yoruz bi k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla.. Ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzledim ya hu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âremediklerimi de.. :( :-\
BEKLENEN
/>Ne hasta bekler sabah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,
/>Ne taze ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ mezar.
/>Ne de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eytan, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,
/>Seni bekledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kadar.
/>
/>Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti istemem gelmeni,
/>Yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda buldum seni;
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak vehmimde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlgeni,
/>Gelme, art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k neye yarar?

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Kimlerle g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorsun mesela :) nik isim ?
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř desantos

• Ţleti: 2642
  • Site puanř: 72
  • Hudut Subay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2005
bu site ilk kuruldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u zaman 29 ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iydik. o insanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sohbetini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum :/

/>
/>8) Lieutenant 8)

ăevrimdř■ř aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 5124
  • Site puanř: 204
  • ' pRagmatizm...!!
KimLer geLdi, kimLer ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti..
/>NeLer neLer ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?and├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bu sitede..
/>Hepsi ama hepsi bitti..
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi sadece EV ARKADA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?I VE ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░LAN S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░TES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ OLDU..
/>Bunu kabuL etmeLiyiz art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k.. Elimizden geLeni yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k yeniden aya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a kaLd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m diye ama maaLesef..
' ....Bazen, daha sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Lam in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aa etmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRap veRin.. ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝R├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen bedeni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRapLa y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan..sonRa da beni biR bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeye sessizce g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř Azar boncu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u

• Oksijensiz bir ortamda nefes almaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak gibi bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eydi sen kokan sokaklarda sensiz dola├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak..
  • Ţleti: 1695
  • Site puanř: 362
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nemli olan d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmek de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il; bulmak..
Kimlerle g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorsun mesela :) nik isim ?
/>

/>Aktif devam edenler; Psasetuba,  ulyam,  commandos, numberbir,  iskocya,  s-Tuba,  esedul esved,  mezedax,  barbie54.. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bi kac ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i daha var ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k olmasa da aral├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gorusuyoruz.. Telefonum de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ene dek mike-c, nicki hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ama halil ibrahim vardi aikanaryo telperian m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ neydi son ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nick,  metal hayaleti,  norris, doncarlos, atlantis ile de sohbetimiz devam etti.. akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma gelenler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u an bu kadar..
/>
/>Bu arada serkan'i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzledim.. Birbirimizi yedik zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda.. :D Ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam dostumdu evlenene kadar.. Herkes evlendi zaten.. :D
« Son DŘzenleme: Temmuz 09, 2015, 01:47:01 ÍS G÷nderen: Azar boncu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u »
BEKLENEN
/>Ne hasta bekler sabah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,
/>Ne taze ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ mezar.
/>Ne de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eytan, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,
/>Seni bekledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kadar.
/>
/>Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žti istemem gelmeni,
/>Yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda buldum seni;
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak vehmimde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlgeni,
/>Gelme, art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k neye yarar?

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments