G÷nderen Konu: Fenerbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že - Galatasaray Ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Beraber ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░zleyelim Diyenler :)  (Okunma sayřsř 1724 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř loUdNeSS

• Do you know the relation between your two eyes? They blink together, they move together, they cry together, They see things together and they sleep together. Even though they never see each other.... Friendship should be just like that!!
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 3082
  • Site puanř: 294

/>Merhaba arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar..├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yisinizdir umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..Yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ki m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝thi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? derbiyi Site ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yelerinden ben ,nenickiebeninki , cem_kenar , mrtau olarak 4├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da bir cafede izleyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iz in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah..D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ki bu ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Adapazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arda izleme niyetinde olan siteden arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?larla beraber izlesek daha bi ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olur sanki..Ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žtan 2 saat kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da bir cafede bulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ur yerimizi kapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olur hemde ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža kadar muhabbetimizi etmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? oluruz..Evet ilgilenen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar buraya yazarlar sonra yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ayarlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z mekan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :)
/>
/>Sayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar.. :)

ăevrimdř■ř nenickiebeninki

• Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 490
  • Site puanř: 45
  • hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma anlam y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum... loading %51
ben var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hocam yaz beni kalabal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k olsun  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

ăevrimdř■ř Kuzeyli

• Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 422
  • Site puanř: 70
:D :D yorum yapmaya niyetli de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildim ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stteki sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?olsun :D :D
/>haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r tesbih elinde birde dua etde galatasaray yensin in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. :D :D :D
Ve Sen Yine Denendi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde..
/>Ve Kalbin Darald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda..
/>Ve Yine B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n Kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar Kapand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda..
/>Ve Yine Ne Yapman Gerekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini Bilmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde..
/>Uzun Uzun D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n Ve Hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rla Yaradan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒!
/>
/>kuluna Kafi De├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il mi?(Zumer S.)

ăevrimdř■ř gur!s

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 4602
  • Site puanř: 295
  • maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
... ya ben terk edemiyorum konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk bu hava
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

• Harbi GencSau lu
  • hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma anlam y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum... loading %51
:D :D yorum yapmaya niyetli de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildim ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stteki sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?olsun :D :D
/>haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r tesbih elinde birde dua etde galatasaray yensin in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. :D :D :D
/>
hocam ben fenerliyim :D :D :D

• Harbi GencSau lu
kimseden ses soluk ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre biz bigg kafeye gidiyoruz gelenleri bekleriz :D biz hayvan gibi ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yo oluruz b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ihtimalle :P :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

ăevrimdř■ř HowarJK8

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 2
  • Site puanř: 0
  • Kayřt D÷nemi: 2014
kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan herkese iyi e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lenceler diliyorumm  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments