G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k Sevmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sen Ve Sevda Bitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sse Ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Dayan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaz Hale Gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?se Ne Yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r  (Okunma sayřsř 5718 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ^^ELF├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░DA^^

• Kusursuzlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyada kendi sevece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmel g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 743
  • Site puanř: 112
  • Ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olup u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmak isterken, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž olup k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk sal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz..
t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m beni anlatan yorumlara +.. ama bu bamba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka.. bu anlatmaktan ziyade s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝per bi klavuz oldu te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..
/>

/>ben te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lavuz olabildiysem e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.. ke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ke b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeklere k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lavuz olmasayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama hayat i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rendik├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor..
Sevgilim,
/>bu ayak sesleri, bu katli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómda
/>h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rriyetimi, ekme├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi ve seni kaybetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im oldu,
/>fakat a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinden
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?li elleriyle kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalacak olan
/>gelecek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlere g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venimi kaybetmedim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir zaman...
/>
/>Naz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Hikmet Ran

ăevrimdř■ř saphira_arya

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216
uyunur ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âle yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒om uyand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan sonrada g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝sel bi kahvalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeni g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n yeni i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler hersey gecer hayat k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa bunlara tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmamak laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>

/>Uyumayla falan ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmiyor. Yalanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? onlar. Sabaha kadar a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rla yine ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmiyor. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelince anl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. 4 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l olacak hala ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmedi ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žecek gibi de hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž durmuyor.
Melekler seninle olsun ...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments