G÷nderen Konu: Ara Tatil ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul Bulusmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒!!!!  (Okunma sayřsř 12890 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř sEcrEt

• secret_girl
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1998
  • Site puanř: 135
  • nothings gonna change my love for u...
hepinis s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝persinis.. :) umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r boyu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rer..
It'StHaT YoU dOn'T KnOw AbOuT

ăevrimdř■ř sanane

• sanane
  • Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 5
  • Site puanř: 0
baya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gezmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz,derslerden naber:)

ăevrimdř■ř menis

• Ţleti: 917
  • Site puanř: 21
AYYYYY!...ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lenmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?siniz ara tatilde bende istanbuldayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama haberim olsayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gelebilirdim nessssssseeee...bi daha kine art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k..Bu arada istanbul'da nerde bulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tunuz nereleri gezdiniz acaba ::) ;)

ăevrimdř■ř JointGirL

• E
  • Ţleti: 1186
  • Site puanř: 38
  • O birrrrr ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░.K c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :)
    • TIKLA VE KIZMA :)
  • Kayřt D÷nemi: 2014
yeni g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârdum e k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒msey├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒orum normal bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ama kim kim merak etmed├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m deil yyyane :)
... No Comment ...

ăevrimdř■ř matraxxx

• manyax, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒prax, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒wrax, catlax , e matraxxx
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 212
  • Site puanř: 65
vay be ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m dedim o g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gzeldi ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten :)
....  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░MzAM YOk  BArNAK BaSSAm ....

ăevrimdř■ř melekk

• ((: мєяνєє :))
  • Ţleti: 3700
  • Site puanř: 490
  • (: Psikolojik Dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma Destek Birimi :)
Noluyoruz dedim bende  ;D :D

/>
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oldu mutluydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok
/>Hani varsa o yoksa o, bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in melekti
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oldu mutluydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok
/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyasa o cennetse o, bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek de...
/>

ăevrimdř■ř matraxxx

• manyax, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒prax, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒wrax, catlax , e matraxxx
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 212
  • Site puanř: 65
....  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░MzAM YOk  BArNAK BaSSAm ....

ăevrimdř■ř Ehl-i Keyf

• [b]S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yumruklarla el s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z[b]
  • Ţleti: 2413
  • Site puanř: 283
  • Yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z, kabullenilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? su├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i kabul ettirir.
nostalji oldum da :)
/>

/>Bende ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlerdi be. Siz beni i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lettiniz, Ben sizi. Ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži sizinki biraz k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ama  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: Az kals├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
De ki: "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝phe yok, namaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m da, ib├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ódetlerim de, dirili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im de, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ólemlerin Rabbi olan Allah i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindir ki." (Enam 162)
/>
/>    ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e inanan bir dine inan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. Halk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cadele etmeyi men eden bir dini kabullenecek olsayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, o dinin can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ cehenneme derdim.
/>(Malcom X)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments