G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žesi  (Okunma sayřsř 12817 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Devrim

• Umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerinde de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?at.
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 559
  • Site puanř: 62
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irkin KraL

/> yahu daha ne bekliyorsunuz? Anaokulu'nda ingilizce ders verirlerse bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lkenin bebelerine siz dua edin az bu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žuk T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uyorlar..  10 15 sene sonra bunuda bulamayabiliriz:)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yasak rengi seviyorum ve yasak bir alfabeyle
/>yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirlerimi.Anar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ist ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žicekler kokluyorum.Devlet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ihlal eden ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yatakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.Umudun propagandac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum.Art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k haklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n degil a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve
/>sevginin ayaklanmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk eylemde s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oluyorum. Bana ...
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerini yurt eyle m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltecin olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.Kendi ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na bana bir kimlik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kart,
/>...ben birazda sen olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.

ăevrimdř■ř Ehl-i Keyf

• [b]S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yumruklarla el s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z[b]
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2413
  • Site puanř: 283
  • Yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z, kabullenilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? su├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i kabul ettirir.
Not: Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar buraya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye olan herkes belli bir e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyleri okuyunca anlayabildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imizi d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum. Forum kurallar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ diye bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz fakat iplemedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz bir durum s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz konusu l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen sizi forum kurallar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ okumaya davet ediyorum.
/>
/>Gereksiz yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mca silinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tir.

/>
/>
De ki: "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝phe yok, namaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m da, ib├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ódetlerim de, dirili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im de, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ólemlerin Rabbi olan Allah i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindir ki." (Enam 162)
/>
/>    ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e inanan bir dine inan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. Halk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cadele etmeyi men eden bir dini kabullenecek olsayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, o dinin can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ cehenneme derdim.
/>(Malcom X)

ăevrimdř■ř SiYaH ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝Z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝M

• ...Her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey O'na muhta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r....
  • Ţleti: 1154
  • Site puanř: 133
  • d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istiyorum ama bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žikolataya raz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
VE SON OLARAK......D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YOR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░Z K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░...
/>
/>BA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KASI OLMA KEND├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N OL,B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?YLE ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?OK DAHA G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ZELS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N...
/> :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
/>
/>
/>aynen kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum 1 ne dedikleri bile anla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor 2 kimse ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ne kadar gerizekal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eylerr sen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ red m ediyosun bu ne yaa sen t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imm hay allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mm sen ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rken ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žile├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e chilek portakala phortgal ..... diyenler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?emsiyemi tutuyoduu sen ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ver allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
herkes birg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânecek

ăevrimdř■ř sevgi

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝R t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rP├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝...
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 419
  • Site puanř: 26
ne yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kki T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že elden gidiyor laf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ her ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok duymam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?men kimse bu konuda bir ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?me kaydedemiyor. T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že dilimize batmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, kan a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...

ăevrimdř■ř eLViRa61

• Seni bana anlatan o masal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ her gece odama kapan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p saatlerce dinledim
  • Ţleti: 2763
  • Site puanř: 178
  • ***PiSKaNeV*** Eskiler Tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r Yeniler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rnek Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
    • WebAslan
Dunyada En G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel 8 Dil Aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Yer Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žemiz Bu Sekilde Mahvetmeyelim

/>
/>Kavgalar Ve Zor Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am Sebeb Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žim S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Bir Evdi Sadece Mutluluk Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

ăevrimdř■ř Shambala34

• Ţleti: 14488
  • Site puanř: 1635
    • Shambala Ne Demek?
Osman'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n muhabbetini okudum tekrardan. :D
/>
/>Allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m sen ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ver bu salaklara. :D

/>
/>
/>
/>

ăevrimdř■ř gur!s

• Ţleti: 4602
  • Site puanř: 295
  • maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
'A' s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝merce ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Z demek mi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  :)
/>
/> :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
... ya ben terk edemiyorum konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk bu hava
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

ăevrimdř■ř elis

• elif
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1862
  • Site puanř: 88
  • Beklemek Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iddetlidir...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
yahu daha ne bekliyorsunuz? Anaokulu'nda ingilizce ders verirlerse bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lkenin bebelerine siz dua edin az bu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žuk T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uyorlar..  10 15 sene sonra bunuda bulamayabiliriz:)
/>

/>t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ženin bu hale gelmesini bu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒dan hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim  ???
/>
/>sebebi ne olursa olsun dil milletin var olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unun simgesi o giderse her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey gider..
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarla tokala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamak,
/>Dokundurmamak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yaslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na,
/>Ya da bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini belli etmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin o yeni adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a.
/>
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hep ellerinin tersiyle silerler...

ăevrimdř■ř fbfb

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 20
  • Site puanř: 0
T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ulenn. .  :p
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ALI├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?MA EKONOM├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ VE END├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?STR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░LER├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments