G÷nderen Konu: M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :)  (Okunma sayřsř 2426 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř destina:)))

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
MERHABA arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar yeni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yeyim :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z: 
/>
/>ben m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlanmak istiyorum bana ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânerebilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz bir m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zik kursu ya da hoca var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nereye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vursam hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bilemiyorum yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za ihtiyac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m var :)))

ăevrimdř■ř catgirl

• catgirl
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 66
  • Site puanř: 5
  • G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel Sanatlar Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci Temsilcisi
e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er istanbuldaysan tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bir hoca var :)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbulu dinliyorum g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim kapal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>NEfReT

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments