Anket

BRN ldrmeyi dndnz m?

Evet
Hayr

Gnderen Konu: B???????°R???????°N???????° ???????¶ld???????¼rmeyi d???????¼???????????????¼nd???????¼n???????¼z m???????¼?  (Okunma says 13572 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd Head Cutter

• UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
  • Yasakl???????±
  • *
  • leti: 545
  • Site puan: 0
  • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
    • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
M???????¼sl???????¼man olmasayd???????±m annemi, babam???????± bile ???????¶ld???????¼r???????¼rd???????¼m ???????§ok ciddiyim yani ama gelin g???????¶r???????¼nki  o din dedikleri afyon bizi bu hale getirdi. Hatta eminim M???????¼sl???????¼man olmasayd???????±m ????????uan belki ???????§o????????unuzu ???????¶ld???????¼r???????¼rd???????¼m. Yine ne hikmettir  ki ????????u halimle hi???????§bir canl???????±y???????± ???????¶ld???????¼remiyorum sivrisine????????i bile ???????¶ld???????¼remiyorum.  Ama Allah izin verirse katliam yapacam yani. Hele bir da????????a ???????§???????±kay???????±m...
/>
/>
/>Bir de bu okul basan salak Avrupal???????±lar harbi aptal. Ulan git askeriyeyi bas hi???????§ olmazsa macerana macera katars???????±n gerizekal???????± salaklar
UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS

evrimd Pasakl???????± Kontes

• شول_ج
  • ???????°lahiyat Fak???????¼ltesi Temsilcisi
  • leti: 521
  • Site puan: 28
  • Faklte: lahiyat Fakltesi
Allahtan korkum olmasa seri katil olmu????????tum   :deli:
...Bu da Ge???????§er Ya H????????...

evrimd zebani57

• "Cennetin Fragman???????± Gibiydi G???????¼l???????¼mseyi????????in..."
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2620
  • Site puan: 152
  • F???????±rlama ????????????????RETMEN
  • Kayt Dnemi: Mezun

/>"Benim d???????¼???????????????¼ncelerim heterodokstur. Sosyalist de????????ilim. ???????°sl???????¢mc???????± de????????ilim. ????????yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf???????±m;hakikatin taraf???????±y???????±m..."
/>
/>

/>

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • B???????¶l???????¼m Yetkilisi
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
???????§օէռĸlﻪг

evrimd Cessyde

• ...
  • Tak???????±lan ????????ye
  • leti: 148
  • Site puan: 10
  • ehe ???????¶he
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2011
ben degil de kendi ???????¶ls???????¼n istedigim cook olmustur :D

evrimd bayhi???????§

• Olur mu Hi???????§
  • Harbi GencSau lu
  • leti: 692
  • Site puan: -39
  • T????????RK
aradan 6 y???????±l ge???????§mi???????? hala temizim :) ya????????amak g???????¼zel

evrimd s_tuba

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 153
  • Site puan: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Faklte: Eitim Fakltesi
Beni tutan bir ????????eyler olmasayd???????±, bunu kendim i???????§in d???????¼???????????????¼nebilirdim..... San???????±r???????±m her insan ???????¶mr???????¼nde bir kez olsun kendini ???????¶ld???????¼rmeyi d???????¼???????????????¼nm???????¼????????t???????¼r...

evrimd MuzCumhuriyeti

• K???????¶t???????¼l???????¼k d???????¼???????????????¼nmeden iyi olamazs???????±n.
  • Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 39
  • Site puan: 0
  • Sokak ???????§ocuklar???????±na sorun kirlenmek g???????¼zel mi!
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2012
Milli ve dini konular???????±, ki????????ileri ve s???????¶zleri cep doldurma ama???????§l???????± kullanan, hatta bu yol ile milyarder olan, d???????¼n ak dedi????????ine bug???????¼n kara, d???????¼n kara dedi????????ine bug???????¼n ak diyebilen, utanmadan kendini savunan, kap???????±da, yan???????± ba???????????????±nda, medyada, yarg???????±da, yurt d???????±???????????????±nda, yurt i???????§inde korumal???????±???????????????±n???????± yapan ???????¶zel ve t???????¼zel ki????????ileri olan ki????????i ve bu ki????????iye ba????????l???????± ki????????iler. ????????ekmeden ???????¶lmesinler ama
/>
/>pls
« Son Dzenleme: ubat 23, 2013, 07:04:59 S Gnderen: MuzCumhuriyeti »
Allame
/>Beyni kovada b???????±rak???????±r ergen, umutlar???????±na ???????§ekti parsel
/>Yeni bi' d???????¼nya hayalden uydurulmu???????? resimdir pastel
/>Asl???????± Kerem'e posta koydu ???????§???????¼nk???????¼ yok alt???????±nda Mustang
/>Diziler en yalanc???????± d???????¼nyad???????±r ???????¶rt ???????¼st???????¼ne yanl???????± gaste
/>
/>U.L.a.????????
/>Param???????± ver dilenci. Yarama basma ????????imdi. A????????k???????± bulana seksi vaat et k???????±r???????±ls???????±n direnci
/>
/>Ben
/>
/>Slogan???????±m???????± merak edenlere: Zihinsel ???????¶zg???????¼rl???????¼k i???????§in kendinle sava????????!
/>-----
/>
/>Biz erkekler korktu????????umuz zaman g???????¼c???????¼m???????¼z???????¼ kullan???????±r???????±z. Asl???????±nda ???????§ok korka???????????????±z.

evrimd artistengineer

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 16
  • Site puan: 1
  • ???????§???????¶z???????¼ms???????¼z problemlere hasrettik biz.
  • Faklte: Mhendislik Fakltesi
????????izofren yan kom????????um beni ???????¶ld???????¼rmeyi d???????¼???????????????¼n???????¼yor.Bense onu ikna ederim diye d???????¼???????????????¼n???????¼yorum.(Ger???????§ek hikaye d???????¼n karakolluk olduk).
H???????±zl???????± trene Ba????????bakan'dan ???????¶nce binemeyece????????im.

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments