G÷nderen Konu: bu G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?N D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nize tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hangiS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ ACABAA ??? ;) ;)  (Okunma sayřsř 20571 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř saphira_arya

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216
Vay al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žak biz de s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemedi ya :D sevmezdim kendilerini art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k biraz daha sevmiyorum :D
Melekler seninle olsun ...

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř saphira_arya

• Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216
Melekler seninle olsun ...

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř MuzCumhuriyeti

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeden iyi olamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 39
  • Site puanř: 0
  • Sokak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na sorun kirlenmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel mi!
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2012
Allame
/>Beyni kovada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ergen, umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekti parsel
/>Yeni bi' d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya hayalden uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? resimdir pastel
/>Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kerem'e posta koydu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yok alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Mustang
/>Diziler en yalanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gaste
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Param├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver dilenci. Yarama basma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi. A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulana seksi vaat et k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n direnci
/>
/>Ben
/>
/>Slogan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ merak edenlere: Zihinsel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kendinle sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!
/>-----
/>
/>Biz erkekler korktu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok korka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

ăevrimdř■ř Cessyde

• ...
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 148
  • Site puanř: 10
  • ehe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âhe
  • Kayřt D÷nemi: 2011

ăevrimdř■ř MuzCumhuriyeti

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeden iyi olamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 39
  • Site puanř: 0
  • Sokak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na sorun kirlenmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel mi!
  • Kayřt D÷nemi: 2012
Allame
/>Beyni kovada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ergen, umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekti parsel
/>Yeni bi' d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya hayalden uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? resimdir pastel
/>Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kerem'e posta koydu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yok alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Mustang
/>Diziler en yalanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gaste
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Param├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver dilenci. Yarama basma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi. A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulana seksi vaat et k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n direnci
/>
/>Ben
/>
/>Slogan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ merak edenlere: Zihinsel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kendinle sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!
/>-----
/>
/>Biz erkekler korktu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok korka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments