G÷nderen Konu: Kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t sildirmeyle ilgili, acil!  (Okunma sayřsř 355 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř setenay34

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 2
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2013
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar merhaba ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âncelikle siteye aciliyetten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye oldum yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yere konu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ysam mazur g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n, ben sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝'ye 2013 uzaktan e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim giri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?liyim. Bu sene yeni bir okulu kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi okula gidip dekanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že vermem gerekiyormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Bununla alakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ 2 sorum olacak. 1. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lemler uzun s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yor mu? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ tek ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝birlik gitmem gerekiyor, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'dan gidece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im. 2.sorum: Ben sadece 2013 1.d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânem har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemler bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m zaten s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordum. Yani dondurma i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lemi falan yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niler har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž istiyormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝'de de ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olay m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yoktur yoksa bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?una faydalanamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilik haklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bir de y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bir mevla ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdememiz gerekecek. Yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim...

Seo4Smf Tagleri: kayřt ilgili sildirmeyle 

Facebook Comments