G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░zmir'e yol arkadas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 507 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř sakaryaist

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 2
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2014
Gencler bu per├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?embe kendi arac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla izmire gidecem. Bilet bulamayan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar bana ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilirler PPer├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?embe aksam teker d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âner.
/>
/>Tel: 505 255 8326

ăevrimdř■ř aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 5124
  • Site puanř: 204
  • ' pRagmatizm...!!
Gencler bu per├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?embe kendi arac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla izmire gidecem. Bilet bulamayan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar bana ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilirler PPer├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?embe aksam teker d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âner.
/>
/>Tel: 505 255 8326
/>

/>karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? izmirden tekrar sakaryaya ne zaman d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneceksin?
' ....Bazen, daha sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Lam in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aa etmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRap veRin.. ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝R├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen bedeni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRapLa y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan..sonRa da beni biR bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeye sessizce g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

Seo4Smf Tagleri: arkadasř izmire 

Facebook Comments