G÷nderen Konu: Ders ve hesaplamalar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemli ?? :hey:  (Okunma sayřsř 662 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř vince

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 11
  • Site puanř: 0
Sorumu daha a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde sormak isterdim, ancak;
/>
/>Derste ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rendiklerin kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor diyen bir kesim vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bi ara; a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir de bilenlere dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m dedim:
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e girdin mukoda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z burulma bilmem ne hesaplayacak m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ya da fabrikan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin duvardan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmesi laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m falan..
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi tabi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yere ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ diyenler olabilir.
/>Ama benim demek istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im hesap yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsan bile bu ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeyde oluyor. Kitab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ derinlemesine bilecek kadar ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ mesela. Yoksa tam aksine yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca genel bilgiyle mi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yor i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler??
/>
/>Yoksa dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?manlar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislerin yapmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gerekenleri mi yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda?
/>
/> Onlar hakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ysa benim s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im hesaplar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kim yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor uzun zamand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bunun cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum:
/>
/>Yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok memnun olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>Te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim.
« Son DŘzenleme: Ekim 31, 2013, 12:23:43 ÍÍ G÷nderen: vince »

Seo4Smf Tagleri: ÷nemli hesaplamalar 

Facebook Comments