G÷nderen Konu: Bekta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 610 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř cebbar

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 0
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Fen-Edebiyat FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2013
Bekta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ile bir hoca birlikte yola ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar, bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re sonra hoca ;
/>-Namaz saati! demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaya rekat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne rekat, selam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne selam. Bekta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i nin beklemekten can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, hoca namaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bitirince sormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?;
/>-Yahu bu ne uzun namaz b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle?
/>-Kazaya kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? namazlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ eda eyledim! demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>
/>Bekta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i;
/>-Eh ben de bir namaz k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m! demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? namaza. Ama ne namaz, bitmiyor, sonunda hoca dayanamam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?;
/>-Erenler, senin namaz da uzun s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝!
/>-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zdeki haftan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n namaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m! demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, bekta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i
/>
/>Hoca ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :
/>-Yahu olur mu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey?
/>
/>Bekta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :
/>-Yukar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒daki senin veresiyeni kabul ediyor da, benim pe├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inimi niye kabul etmesin?
/>
/>Bekta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kralar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na bay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum..
/>
/>
/>
« Son DŘzenleme: EylŘl 18, 2013, 06:58:14 ÍS G÷nderen: mike_c »

Seo4Smf Tagleri: bekta■i fřkrasř 

Facebook Comments