G÷nderen Konu: Cinayet mi intihar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?  (Okunma sayřsř 903 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencime ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmeninin sordu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u soru:
/>
/>"Polisler bir evin kapisini kirip iceri giriyorlar. Ama ev dedigime bakmayin sadece bir oda. Penceresi de yok sadece cok kucuk bir soba borusu deligi var. Polisler icer girdiklerinde adamin biri odanin kosesinde yerde yatiyor. Bir elinde silah bir elinde anahtar. Herkesin gorusune gore: adam eve girip kapiyi kitlemis ve intihar etmis. Ama bir dedektif gelip bunun bir suikast oldugunu kanitliyor. Bunu nasil kanitliyor?
/>NOT: Adamin anahtari tuttugu elindeki deri biraz yirtilmis."
/>Cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilen var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?

ăevrimdř■ř MuzCumhuriyeti

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeden iyi olamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 39
  • Site puanř: 0
  • Sokak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na sorun kirlenmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel mi!
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2012
Ynt: Cinayet mi intihar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?
« Yanřtla #1 : Mart 09, 2013, 08:04:58 ÍÍ »
eline ilk ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen alet olan anahtarla h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hamle yapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ancak ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olamam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce davranan suikast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ve silah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ eline vermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>
/>odan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n tam olarak neresinde yatt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da fikir verebilirdi.
Allame
/>Beyni kovada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ergen, umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekti parsel
/>Yeni bi' d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya hayalden uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? resimdir pastel
/>Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kerem'e posta koydu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yok alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Mustang
/>Diziler en yalanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gaste
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Param├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver dilenci. Yarama basma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi. A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulana seksi vaat et k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n direnci
/>
/>Ben
/>
/>Slogan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ merak edenlere: Zihinsel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kendinle sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!
/>-----
/>
/>Biz erkekler korktu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok korka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ynt: Cinayet mi intihar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?
« Yanřtla #2 : Mart 10, 2013, 10:05:15 ÍS »
Ben de bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ama bu kadar basit olabilir mi ki? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci eksik mi hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor bilemedim ki... Tamam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na dikkat etmeyecek bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuk da de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il..  Bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n de dershaneye gelmedi... Soramad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m tekrar... Okuldaki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenleri bir soru sordu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda ve cvp veremedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde sinir oluyorum yaa :(

Seo4Smf Tagleri: cinayet intihar 

Facebook Comments