G÷nderen Konu: Gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žSa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ 2013 Etkinli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i...  (Okunma sayřsř 6468 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Konu so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ o ara baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sebeplerden dolay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ etkinlik olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ cihan sende ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n biliyorsun su aralarda istanbulday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ilk haftas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndna sonra b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsylr yaprz...
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enliklerde bulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ;)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
Uyar bana adamin biri evden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kabilirse tabi ertunc beyyy :D :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
normal ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?artlarda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e gitmeyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ama orda bulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uruz derseniz gelebilirim
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
her iki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arttada gelirsin hac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ itiraz yokkkk
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri: gencsaŘ 2013 etkinli­i 

Facebook Comments