G÷nderen Konu: Ruhalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 829 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř mrvdnmz

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 34
  • Site puanř: 2
    • Bili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imLife.net
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
Ruhalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
« : Aralřk 10, 2012, 11:19:02 ÍS »
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek aradan hen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Kafiyeli bir adapla susuyorum.
/>“Ben,ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. demedik├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že ilerlemez baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler.Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sap kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda tam de ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilin en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeline doyacakken.Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeline ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalar endam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biz “tam da” bu derken.Ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž rengi daha devirece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iz en al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žak sat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arken! Bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n davalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž zamana b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iz “hadi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi” t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kulak arkas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ederken. Adam olmaz bu gidi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerden biz de biliyoruz. Bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imize susar olduk. Ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kahpeyi daha a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k diye ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iz tenimizden hadi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m onu ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž adama daha inan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum diye seslenece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iz,sabaha kalmadan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?se dudaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimizden.Evet biliyorum kes art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k o sesleri sana benzedi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kseldik├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že adilik kokan nefesleri.
/>L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen geri al bu kadar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla yetinmeyi bilmeli.
/>Senden kalanlar yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?almay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retti.
« Son DŘzenleme: Aralřk 11, 2012, 12:30:29 ÍS G÷nderen: mike_c »
...
/>
/>

ăevrimdř■ř zoom

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 21
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
Ynt: RUHALTI
« Yanřtla #1 : Aralřk 11, 2012, 12:13:31 ÍÍ »
g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel paylas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m cidden tesekkurler...

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ynt: RUHALTI
« Yanřtla #2 : Aralřk 11, 2012, 12:26:38 ÍÍ »
etkileyiciii.....
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri: ruhaltř 

Facebook Comments