G÷nderen Konu: Piyaz Seven Bir Adam __ Hakan B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 1002 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

/>
/>Kendini a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemseme ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒plar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan biri de “Ben .. bir adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Kesin duymu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sunuzdur. Hatta belki kendinizden bile duymu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sunuzdur. Daha ender de olsa bunun bir de kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n versiyonu var: “Ben .. bir hatunum. Noktalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmek vermek gerekirse: “Ben k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒skan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bir adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. “Ben heyecanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir adam de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. “Ben de sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žta hareketli bir hatunum. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žim k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ daha fazla devam edemeyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>
/>Dile yeni bula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an bu kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p, zihne yeni s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zan bir vir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?avurumu. Kendini gereksiz yere, fazla ciddiye alma vir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n. Alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ven dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz fenomenin. “Ben sinirliyimdir” demiyor adam, “Ben sinirli bir adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m” diyor. “Can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m arada ne fark var? demeyin. Biri kendini anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eri kendini sat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor. Biri kendi hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bir bilgi payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor, di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eri kendini etiketleyip vitrine koyuyor. A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda kendini “adam” yerine koyman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un aromas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla… Bu kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kullanan kendini oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u gibi de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, bir film karakteri gibi sunuyor. G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mada yeri olmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gereken ancak uyduruk bir Amerikan filminin fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒la├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rden bir c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bu, “O sinirli bir adamd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Neyse, as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n duydu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle. Kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ây’de bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âftecide yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdaki masaya bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žift oturdu. Konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?malardan yeni tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ belli… ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ki taraf da kendini en iyi bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimde sunma tela├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda. Biraz sonra garson sipari├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerini al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rken ortaya piyaz isteyip istemediklerini sordu. Adam kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndakine bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n karars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Bunun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerine adam kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p edal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ edal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ “Ben piyaz seven bir adam de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim” dedi. Ve ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il salata s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylediler. Onlar sohbetlerine kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yerden devam ettiler. Ben bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re kafamda bu c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleyle dola├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m: “Ben piyaz seven bir adam de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. Piyaz sevmek gibi alelade bir durum bile bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žakma-epik s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemin terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me kokan dilinde kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bulabiliyordu demek. “Piyaz seven bir adam” ne be babac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m? Galiba tatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kafay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yiyoruz kendimizle.
/>

ăevrimdř■ř zoom

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 21
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
hahah :D umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu replik benim dilime de dolanmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.Az ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ okuduktan sonra birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kez kendi kendime ben piyaz seven adam degilim dedim :D

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
hahah :D umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu replik benim dilime de dolanmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.Az ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ okuduktan sonra birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kez kendi kendime ben piyaz seven adam degilim dedim :D
/>

/>Bu benim yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il. Hakan B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒'n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. :) Biraz keskin yazm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Ben de bunu okuduktan sonra "ben ... biriyim." dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde kendimi k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ hissetmeye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.

ăevrimdř■ř zoom

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 21
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a tam dikkatli bakmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,ama bir kez daha bu basl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gorunce ben piyaz seven adam de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim dedim.Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmaya baslad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bu c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle bende :)

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
psikolojik bask├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..
/>
/>
/>yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iyiymi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?..  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
/>
/>puan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ;)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri: adam hakan piyaz seven břšakšř 

Facebook Comments