G÷nderen Konu: hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n keyfini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmek  (Okunma sayřsř 1625 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Cn

• Herkesin M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmeL oLmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ BekLemek Kibirdir..
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 3231
  • Site puanř: 448
Bana inan, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel oluyor  :D gereken alet edevatlar, 1 adet motosiklet, kamp ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve kamp malzemeleri, benzin paras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, zaman  :angel: yol nereye sen oraya...  ;)

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ben y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bunu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m dershanede yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. Hatta i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi gelmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin, bele├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e para al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um gibi geliyor ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u zaman. :) Kendini dinlemek demek, seni seven bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f dolusu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler katabilmek demek... En az anime izlemek kadar keyifli :D

Seo4Smf Tagleri: hayatřn keyfini šřkarmayř bilmek 

Facebook Comments