G÷nderen Konu: TFF'ye, Avc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒'ya ve taraftara sitem ediyorum  (Okunma sayřsř 488 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř lannister

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 10
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Fenerbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že Teknik Direkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Aykut Kocaman, milli tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Danimarka ile oynad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž, sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ lacivertli tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n son durumunun yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ndeme dair ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klamalar yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>
/>FB TV├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?de yay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlanan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Teknik Analiz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan Aykut Kocaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hedefinde T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye Futbol Federasyonu, Danimarka ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda galatasarayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ futbolcular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dinlendiren Milli Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Teknik Direkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Abdullah Avc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olarak fenerbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že taraftarlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Kocaman, ay y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ekibimizin Danimarka ile oynad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ 500. ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla ilgili ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Rakamlar ve tarihler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemlidir. Bu ortam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaratacak taraftar grubu statta yoktu. Oyuncular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kendilerini kontrol etmek istedikleri belliydi, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unun fark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndalard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? diyerek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle devam etti...
/>
/>HAYAL KIRIKLI├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?I ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ER├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░NDEY├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M
/>
/>TFF├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye ve Abdullah Avc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ya sitemimi iletiyorum. Ligler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cak. Rakiplerimiz a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle. Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž itibariyle rakiplerimizden biri cuma g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ oynuyor biz ise cumartesi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝. 5 oyuncumuz Milli tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, 3├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ 90 dakika oynad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Bize sorulup, oynayaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž pazar g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nabilseydi iyi olurdu.
/>
/>- Antren├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n de bunu dengelemesini beklerdim. Nispeten TFF ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž tarihi ile ilgili olarak Eski├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirspor ile oynayaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pazara alabilirdi. Bu olana├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ elimizden ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar. Hayal k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerisindeyim. E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmiyorum. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?stelik oyuncular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlardan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok daha fazla ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž oynad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>- Milli futbolcular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sahada kendilerine de bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istemedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârebiliyorduk. Hasan Ali ve di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er oyuncular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda pek de sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hamleler yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yordu. Hasan Ali├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nin yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkhan G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l de ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ durumdayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░STEMEDEN OLAYLARIN ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░NE G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░RD├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░K
/>
/>FENERBAH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n de genel de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erlendirmesini yapan Aykut Kocaman, milli tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla ilgili serzeni├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te bulunurken, daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce grup ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oynand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ay y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ekibe g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânderdikleri oyuncularla ilgili tek kelime konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlatt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž planlamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla ilgili bana dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaratt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? diye konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?up Fenerbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že taraftarlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na da sitem ederek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi...
/>
/>- Sezonun ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda, sahan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndaki b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok daha zorlu olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bekliyordum. Her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyimizi tamamen Spartak Moskova ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rmeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. O ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânem arz ediyordu.
/>
/>- Ancak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerisinde istemeden benim de bulundu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle olaylar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerisine girdik ki, ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ikinci planda kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Bana sitemler vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ama bu sitemleri Fenerbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že ailesine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ândermem laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerisindeki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmemeliydi. Olaylar tura maloldu.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kalbim s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ZG├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?R ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in kul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oyuncusu oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyen Aykut Kocaman ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Onu kadroya alamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kalbim ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor. Beni oyuncu se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žme konusunda biraz daha zorlamalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bekliyorum. Kadroda 23 tane oyuncu var. Oynamayan oyuncular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ise performanslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kupa ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iz.. Bilhassa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kadroya alamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kalbim s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? diye konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu.
/>
/>Sayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bekliyorum
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma, alayc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anlar var. Kafalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bu i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e yoruyorlar. Sayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bekliyorum. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝, Avrupa ile fark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>
/>TAKIMININ topu daha fazla aya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda tutmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gerekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini kaydeden Aykut Kocaman, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bu yakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma alayc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor. Futbolun d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan gelen insanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerinden art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k utan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? dedi.
/>
/>Teknik Direkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr Aykut Kocaman, futbolun sadece ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ifade ederek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle devam etti...
/>
/>- 29 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l futbolun i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerisinde kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iyim. Oynad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llarda teknik bir isim olarak biliniyordum. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi futbolcular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yetenekli ve teknik olduklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biliniyor. Ancak futbol geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti ve art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k futbol ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?madan oynanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor. Topu tutuyorsun da ne oluyor de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il; g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n varsa topu tut. Sonra ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kalite ve h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ekle. Temeli bu olsun. Futbol sadece ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildir. Bunu dudak b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kerek s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemesinler. Kafam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sadece ve sadece bu i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e yoruyoruz. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ampiyonlar ligi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ndeki tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlarla aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zdaki farklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yoruz. L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen biraz sayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk futbolu ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak zorunda
/>
/>REAL Madrid├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░spanyol y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Xabi Alonso ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini veren Kocaman, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 13 km. ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uyor. Ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak zorunda. Ben bunu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyince be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enmiyorlar. Ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z, ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak zorunday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Sadece Fenerbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yle ilgili s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemiyorum, T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk futbolunun bunu yapmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gerek. Bu olmadan olmaz. Topun sende kalma s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝resini art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmak gerekiyor. Topu tutma sanat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak, kaliteli ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? dedi.
/>
/>H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rriyet > spor haberleri > futbol son dakika

Seo4Smf Tagleri: ediyorum tffye avcřya taraftara sitem 

Facebook Comments