G÷nderen Konu: Geri d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânelim dedik.... :)  (Okunma sayřsř 753 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Merhabalar....
/>
/>Ben sitenin eski ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yelerindenim. Muhtemelen beni hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlayan birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i  kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. :) Sitenin yald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemlerinde kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m en son... Sonra gitmem gerekti. Kendi akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mca tabii.. Ama ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rken bir mod a : "Gelece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im tekrardan." demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim.
/>
/>Bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey eksildi bu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rede, kendi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimde. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdilik sadece selam verebilirim. Eskisi gibi de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim pek. Yani bu siteden ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan sonra ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde benden kalanlar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bilemem ama...
/>
/>Geliverdik i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te :)
/>
/>s_tuba, sailorclown ;)

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Ynt: Geri d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânelim dedik.... :)
« Yanřtla #1 : Ekim 28, 2012, 09:33:50 ÍS »
Ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?geldin aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za ben hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar gibiyimde sen beni bilirmisin bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey diyemicem :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
« Yanřtla #2 : Ekim 28, 2012, 09:34:21 ÍS »
Ve aleyk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m selam. Ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? geldin. (:
/>
/>Ama pek kimsecikler kalmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ buralarda. (:
« Son DŘzenleme: Ekim 28, 2012, 09:59:04 ÍS G÷nderen: mike_c »

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
« Yanřtla #3 : Ekim 28, 2012, 09:39:12 ÍS »
Ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bulduk. Sorun de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il. Hatta bu yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sayesinde daha bir rahat geldim. Neyse girmeyeyim o konuya :)
/>
/>ejderman, hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum seni de tabii ki :) Ben ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmadan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce sitedeydin. Hala burada oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel...
/>
/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânme niyetiyle gitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim, d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m. Tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k insanlar de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il de arad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m... ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er site yeni gelenlerle de eski tad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda olsayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olurdu. Ama san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m face, tweet gelince, forumlar biraz geride kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Neyse muhabbete ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževirmeyeyim. Kurallar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. :) Kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lama i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler... :)

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
« Yanřtla #4 : Ekim 28, 2012, 09:47:19 ÍS »
tmm ozaman genel sohbete gel at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri: geri d÷nelim dedik 

Facebook Comments