G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ngilizce ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ve Hendek hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda birka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soru. l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.  (Okunma sayřsř 734 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř huseyingfb55

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 39
  • Site puanř: 0
ben sakarya matematikten yeni mezun oldum ama kaderin cilvesi karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im de sakaryay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ama bu sefer bir farkla inglizce ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i yani hendek kampusu. hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e sadece bir kere gitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim ve esentepe kampusuyle alakas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yoktu. neyse sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žim.
/>1) ingilizce ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan sonra yatay ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒? (biliyorum normal b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlerde yok ama dillerde olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi birkac ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i)
/>2)ingilizce ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inden ingiliz dil edebiyat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?( ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žip ne yapcak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenlik daha iyi diyebilirsiziniz ama dil edebiyat istiyordu, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmaz diye yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenlik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za)
/>3)ingilizce haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hendekte mi yoksa esentepe kampusundeki yabanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ diller binas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?
/>4)adapazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda yurtta yada evde kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e hergun gidip gelen varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒? yol ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekilcek gibi mi?
/>5) istanbuldan hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e servisvar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒? kullanan yada arkadas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan biliyorum var diyen?
/>
/>evet arkadaslar bu sorulara herkes bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yazarsa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok memnun olurum. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler..

ăevrimdř■ř michaelCarleone

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 5
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Di­er
  • Kayřt D÷nemi: 2007
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m son 2 soruna cevap verebilirim ben PDR mezunuyum.Adapazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan gidip gelmek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok zor yol s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ uzun bide herg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gitgel adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ baya bi bunalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbula haftasonu hari├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde gitgel yapamaz :hyr:.Servis var ama de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mez yani.En g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeli yeni kyk da baslay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? edinip ev tutmak ^-^

Facebook Comments