G÷nderen Konu: ingilizce ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ders i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerikleri  (Okunma sayřsř 821 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř rebelidea

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 2
  • Site puanř: 0
baylar bayanlar, yaz okulu i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin sakaryay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum. ders i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeriklerine ihtiyac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m var ve internet ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinden temin edemedim.  nerden bulabilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im konusunda yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m edebilecek olan var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ?
/>
/>bir de, sakarya'da yaz okulu konusunda yorumlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ alabilir miyim ? ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmek kolay, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝per ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žilir gibisinden yorumlar harika olur  :)
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in yaz okulu her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitede oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u gibi size burada ne laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m siz ondan bahsetseniz daha iyi olur :))  ingilizce b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nden hangi dersin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini istiyorsunuz diye sorsam ona g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre arast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p belki bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler bulabilirim ??
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř rebelidea

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 2
  • Site puanř: 0
etkili ileti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ileti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im becerileri, e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim psikolojsi, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ileti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im becerileri 2, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ântemleri 1,2...
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?men toplamda 11 ders verdim daha. yani topluca bulabilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im bir yer varsa bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok iyi olur. hepsini onaylat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p, m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n olana girmeyi planl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum :) internet ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinden bulamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, zaten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?leriniz bir kere telefonu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ daha g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlerdir :) sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinin ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekte var olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :)
/>
/>tabi ki bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im yaz okulu ama hocalar nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l onu sormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum ben daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ? ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirme meyilli mi deyu :)

Seo4Smf Tagleri: ingilizce ÷­retmenli­i išerikleri 

Facebook Comments