G÷nderen Konu: Kitap Yerine Ruj Ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversiteli K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler  (Okunma sayřsř 1186 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ymk41

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 8
  • Site puanř: 0
Yunus Emre Kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░BF├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?deki k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒: Kitap yerine ruj
/>
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra hayatlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda en ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânem verdikleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey, bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž, cilt, makyaj, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafet, ayakkab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ derken her g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n neredeyse iki saati kendilerine ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlar. Biri, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Kendimi bildim bileli koko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? derken di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eri, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Kitap almak yerine ruj almay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tercih ederim├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? diyor. ESK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R Anadolu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi Yunus Emre Kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ktisadi ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░dari Bilimler Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nin (├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░BF) k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, her zaman bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla dikkat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekiyor. Sabah derslerine dahi son derece bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gelen ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░BF kantinine podyuma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževiren k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler, erkek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerde merak uyand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor. Bununla da kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Bu k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž mi uyumaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? dedirterek hayret ettiriyorlar. Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž, makyaj ve k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafetlerine her g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n en az bir-iki saat zaman ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ran ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencileri, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░BF├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nin kantininde yakalad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Kendimi bildim bileli koko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Duygu Abrak-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░BF ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ktisat B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ (i.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?) 2. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f: BEN Antalya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?dan geldim. K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olduklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ konusunda fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltenin nam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce duymu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum. Hatta arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m tam sana g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre bir fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lte demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti. G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi annem ve babamdan alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Yani do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?al g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imin fark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Makyaj yaparken yo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimden yana kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. Fondoten asla s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rmem. Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kendim yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum, kuaf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre gitmiyorum. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ buradaki kuaf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârleri be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enmiyorum. Ne giyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im konusunda fazla d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmem, istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde ve renkte giyiniyorum. Bazen k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafetlerim abart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lanabiliyor. Benim yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu, ben kendimi bildim bileli koko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um. Ortalama haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlanma s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rem 25 dakika. Ben hep bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yaa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Hem bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmak hem de bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmek ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uma gidiyor. Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltemizin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânem veriyor. Kantinimiz podyum gibi maa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah. Kendi bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kendim yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ o g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n yapmayacaksam ortalama 2 saat s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yor. Bizim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltede k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ciddi rekabet oluyor. K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafet se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerken zorlan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ burada ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok fazla al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?veri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yapma alan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafetleri alma olas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor. Bu nedenle di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlarla pi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti olmamaya dikkat ederim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zellikle iki g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ste ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafeti giyen k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar, kantinde inan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaz dikkat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekiyor. Her g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ giyinmek de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemli bizim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltede. Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemli. Mesela kitap almam gerekiyor ama rujum yok, tercihimi ruju almaktan yana yapar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olacak. Ben genelde rahat giyinmeyi tercih ederim. Ancak ruh halim nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l giyinmem gerekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i konusunda olduk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža etkili oluyor. Genelde de bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmama ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?men fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltede bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok dikkat etmeye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ister istemez bir rekabet i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žine giriyorsunuz. Bana g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmak makyaj yapmak de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildir. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ben k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafetime g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre makyaj yapar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er spor a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ giyindiysem sade makyajdan yanay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Bence k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olacak. Bizim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltenin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bu konuda olduk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža dikkat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekiyor ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n yapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Ancak s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav zamanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzen g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsteremiyoruz. Ben genelde sabah kalkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m gibi gelirim. Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmak her zaman avantaj olmaya biliyor. Erkek arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir sevgiliye sahip olmak g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olabilir ama konu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒skan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a kadar uzanabiliyor. Ben bu durumu ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum meselaJ Ama yinede kendime ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝veni y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek biriyim, e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ortman da giyinsem g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uma inan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. Ben bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma her zaman ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzen g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsteririm. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zellikle bizim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltede bu kadar g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?art oluyor. Bu nedenle sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yafetime, ayakkab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzen g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsteririm. Her g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ne giyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi saatlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m. Haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlanmam yakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bir saat s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yor. K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zlar aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zellik yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu hissetmek m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n. Buraya gelen k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?level├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? atl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor. Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok dikkat ediyor. Mutlaka bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m konusunda bir evrim ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiriyor. Erkek arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan topuklu ve k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa etek giyinmem s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsa da bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olmak ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uma gidiyor.
/>
/>kaynak : http://www.universitehaberajansi.com/haber_detay.asp?haberID=913

Facebook Comments