G÷nderen Konu: Kaza Borcu Hesaplay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 923 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř HaCii

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r-Sanat Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 130
  • Site puanř: 5
    • www.pixxelweb.com
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2009
Image
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

/>
/>
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi ilk defa g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum ,
/>Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l hesaplan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ...
/>
/>Cinsiyetinizi, do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um tarihinizi yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p Otamatik hesapla diyoruz ve hangi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ldan buyana namazla sorumlu oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuzda ortaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m faydas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na inand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin bende sizlerle payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak istedim, umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ki katk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za..
/>
/>
/>http://www.kazanamazi.org/kaza_hesap.aspx
Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒srar etme DOKSAN DA OLUR.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde NOKSAN DA OLUR.
/>Sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klenme ELDE NELER VAR.
/>Bir ben var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m deme YOKSAN DA OLUR

/>
/>
/>
/>
/>
/>Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamadan, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne dokunamadan.. "Sadece seviyorum".
/>
/>

Seo4Smf Tagleri: kaza borcu hesaplayřcř 

Facebook Comments