G÷nderen Konu: Senle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk Ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m  (Okunma sayřsř 804 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř haydar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kerrar

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 1
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2008
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?midimin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir anda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerinde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m o par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ldayan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
/>Masum duru├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindeki seni senle ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gelece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e dair her ne varsa
/>
/>Mabedimi a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum sana beni arad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yerde bulas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n diye
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nan seni ve seninle olan beni o kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum ki
/>
/>Yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlara ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pencereden ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerle bakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m diye
/>
/>Elbisesiz insanlar gibi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakmayal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kalbimizi , beni sevebildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in kadar sevginleyim ...
ɧԹՎԺԹՐ-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ƙȝՐՐԹՐ

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k... (:
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri: senle ayřm 

Facebook Comments