G÷nderen Konu: Hangi B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden Mezunsun ve Ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun?  (Okunma sayřsř 3078 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Leyli

• Leyli
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 33
  • Site puanř: 5
  • Ye, Sev, Dua Et
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2004
Bilgisayar Sistemleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i mezunuyum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irkette yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirme uzman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
Zaman De├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Gideni Geri Getiren; Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Zamanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Var Olan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ren.
/>Ama Bazen...!Unutmak Gerekiyormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?,UNUTULMA Pahas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na...

ăevrimdř■ř Giordano Bruno

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 2
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nden mezun oldum.
/>Kamu Hizmeti veren ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irkette ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?antiye m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.
/>Mezuniyet sonras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ve geri d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m alan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak isteyen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara her konuda yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olabilirim.

ăevrimdř■ř economics

• economics
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1391
  • Site puanř: 43
2009 iktisat mezunuyum.Danone de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum. :)

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Muhasebe mezunuyum mali m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?avirin yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordum i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m su aralar issizim kpss den dolay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř Adepted

• *
  • Ţleti: 1
2012 Makine M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i mezunuyum Assan Hanil'de ArGe FEA Uzman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olarak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum

ăevrimdř■ř karakiz_eb

• *
  • Ţleti: 2
Makina Resim Konstr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksiyon mezunuyum, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama  teknikeri olarak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum :D

ăevrimdř■ř celimitos

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 51
  • Site puanř: 5

Seo4Smf Tagleri: hangi mezunsun yapřyorsun b÷lŘmden 

Facebook Comments