G÷nderen Konu: GENCSA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Yeni Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk Etkinli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini Yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...  (Okunma sayřsř 6340 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r tam tersine 2 bayan 2 erkektik okey oynad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k sonra gezdik da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ;)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░leti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kopuklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u nedeniyle aran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda bulunamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m , kusura bakmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. :-\ N Cafe'ye geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im de da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z... :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ambala:
/>

/>can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?olsun karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im...nasip de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bi dahaki sefere in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. ;)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř HaCii

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r-Sanat Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 130
  • Site puanř: 5
    • www.pixxelweb.com
  • Kayřt D÷nemi: 2009
Ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten kusura bakmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z, hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ helal ediniz. :(
/>Bir numara ile konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?maya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k,mesajla falan irtibat kurduk, fakat yinede yeti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?emedim.. :agla:.
Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒srar etme DOKSAN DA OLUR.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde NOKSAN DA OLUR.
/>Sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klenme ELDE NELER VAR.
/>Bir ben var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m deme YOKSAN DA OLUR

/>
/>
/>
/>
/>
/>Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamadan, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne dokunamadan.. "Sadece seviyorum".
/>
/>

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
helal olsun...evet bi ayarlayamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k benle konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tunda olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hacii napal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mm
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Hac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ejderman demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žotanakla konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?urken g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmekten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m o an birde hat kapand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k olsun karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka zaman yine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z. Sen tek mi geliyordun peki ?
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř HaCii

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r-Sanat Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 130
  • Site puanř: 5
    • www.pixxelweb.com
  • Kayřt D÷nemi: 2009
Hac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ejderman demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žotanakla konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?urken g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmekten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m o an birde hat kapand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k olsun karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka zaman yine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z. Sen tek mi geliyordun peki ?
/>
Karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ne yapay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ,numaray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sen payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n forumda, isminide bilmiyorum,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledim bende . :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>Evet tek geldim. Nasip... ::)

/>
/>
helal olsun...evet bi ayarlayamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k benle konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tunda olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hacii napal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mm
/>
Eyvallah , hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k :)
Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒srar etme DOKSAN DA OLUR.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde NOKSAN DA OLUR.
/>Sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝klenme ELDE NELER VAR.
/>Bir ben var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m deme YOKSAN DA OLUR

/>
/>
/>
/>
/>
/>Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamadan, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne dokunamadan.. "Sadece seviyorum".
/>
/>

ăevrimdř■ř Cessyde

• ...
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 148
  • Site puanř: 10
  • ehe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âhe
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011

Seo4Smf Tagleri: yeni yapřyor gencsaŘ yřlřnřn etkinli­ini 

Facebook Comments