Gnderen Konu: Ford Otosan’???????±n Ac???????± G???????¼n???????¼  (Okunma says 923 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • B???????¶l???????¼m Yetkilisi
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
Ford Otomotiv Sanayi A.????????.’den yap???????±lan yaz???????±l???????± bir a???????§???????±klama ile Ford Otosan Genel M???????¼d???????¼r???????¼ Nuri Otay’???????±n ani bir kalp krizi sonucu vefat etti????????i bildirildi.
/>
/>Ba????????ar???????±l???????± i????????leriyle iz b???????±rakan ve her zaman g???????¼zel sohbetiyle hat???????±rlayaca???????????????±m???????±z Say???????±n Nuri Otay’a Allah’tan rahmet, t???????¼m sevenlerine, ailesine ve Ford Otosan ???????§al???????±????????anlar???????±na sab???????±r dileriz.
/>
/>Ford Otomotiv Sanayi A.????????.’den yap???????±lan a???????§???????±klamay???????± aynen payla???????????????±yoruz;
/>
/>“De????????erli Bas???????±n mensubu,
/>
/>Ba????????ard???????±???????????????± b???????¼y???????¼k projeler ile Ko???????§ Toplulu????????u’na ve Otomotiv Camias???????±’na unutulmayacak eserler b???????±rakan Genel M???????¼d???????¼r???????¼m???????¼z Say???????±n Nuri Otay ani bir kalp krizi neticesi 6 ????????ubat ak????????am???????± vefat etmi????????tir.
/>
/>Cenaze tarihi ve yeri bilahare bildirilecektir.
/>
/>Otay ailesine ba????????sa????????l???????±???????????????± ve sab???????±r, merhuma Allah’tan rahmet dileriz.
/>
/>Ford Otomotiv Sanayi A.????????.
???????§օէռĸlﻪг

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
Allah rahmet eylesin... :(
???????§օէռĸlﻪг

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
Allah rahmet eylesin.  Temmuz 30-31 de yap???????±lan Ford otosan izmit rallisinde de tosfedin ????????nde gelen insanlar???????±ndan Mahsar abimizi kaybettik ama onunla ilgili bir????????ey yazmad???????±lar..
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd cotanaklar--28

o s???????±ra ben i????????teydim de ondand???????±r karde????????im onada Allah tan rahmet diliyoruz..
???????§օէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri: gn ford otosan8217n 

Facebook Comments