Gönderen Konu: Günay: Türkiye’ye Örnek Olacak  (Okunma sayısı 786 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cotanaklar--28

• Bazen dünyanın en zor mesleğidir. Kendi duygularına tercüman olmak...
  • Bölüm Yetkilisi
  • Site puanı: 42
  • Fakülte: Teknik Eğitim Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: Mezun
Günay: Türkiye’ye Örnek Olacak
« : Ocak 31, 2012, 01:56:50 ÖS »
Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, 3+1 eğitim modelinin Türkiye’ye örnek olacağını söyledi.
/>Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay mesleki eğitimin nitelikli eleman yetiştirilmesinde önemli bir fonksiyonun olduğuna dikkat çekerek 3+1 eğitim modelinin Türkiye’ye örnek olacağını söyledi.
/>
/>YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay’a Sakarya Üniversitesi’nde katıldığı çalışma toplantısında 3+1 Eğitim Modeli ile ilgili brifing verildi. SAÜ Meslek Yüksekokulları Koordinatörü ve Sakarya MYO Müdürü Doç. Dr. Mehmet Sarıbıyık tarafından verilen brifingte Rektör Prof. Dr. Muzaffer Elmas da hazır bulundu. SAÜ Meslek yüksekokullarında başlattığı 3 dönem okullarda, bir dönem işletmelerde eğitim projesiyle ilgili bilgiler veren Doç. Dr. Sarıbıyık, “Üniversite-iş dünyası omuz omuza” sloganıyla başlattığımız projemize şehrimizin sanayi, işletme, kurum ve kuruluşlardan önemli destekler gördük. Hedefimiz mesleki eğitimde ihtiyaç duyulan nitelikli elemanları topluma kazandırmaktır” şeklinde konuştu.
/>
/>Brifingi dikkatle izleyen Prof. Dr. Günay, projenin mesleki eğitimi etkinleştireceğine vurgu yaparak “ Türkiye’de mesleki eğitimin önemi gittikçe artmaktadır. Sakarya Üniversitesi’nin ‘3+1 Sosyo-Ekonomik Gelişim Projesi’yle öğrencilerimiz akademik eğitimlerini alırken kendi alanlarıyla ilgili sektörlerde de eğitimlerini pekiştirerek daha nitelikli bir şekilde mezun olma fırsatı yakalamış olacaklardır. Türkiye’deki tüm meslek yüksekokullarına örnek olabilecek bu projeden ötürü Sakarya Üniversitesi’ni kutluyorum.” diye konuştu.
/>
/>30/01/2012 – Haber Merkezi
çօէռĸlﻪг

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 45
  • Fakülte: Sakarya Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2006
Ynt: Günay: Türkiye�ye Örnek Olacak
« Yanıtla #1 : Ocak 31, 2012, 02:33:37 ÖS »
bu uygulama 2008 yılında yapıldığında yalan olmuştu bizim devre arkadaşları 1.5 ayda bitirmişlrdi okulu geriye kalan bütün zamanlarda işte çalıştırılcak denilmişti ama proje olmamıştı :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Çevrimdışı cotanaklar--28

• Bazen dünyanın en zor mesleğidir. Kendi duygularına tercüman olmak...
  • Bölüm Yetkilisi
  • Site puanı: 42
  • Fakülte: Teknik Eğitim Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: Mezun
Ynt: Günay: Türkiye’ye Örnek Olacak
« Yanıtla #2 : Ocak 31, 2012, 02:44:11 ÖS »
inşallah şimdi olur
çօէռĸlﻪг

Çevrimdışı yesillim_34

• Akademik Birimler Moderatörü
  • Site puanı: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • Fakülte: İşletme Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2007
Ynt: Günay: Türkiye’ye Örnek Olacak
« Yanıtla #3 : Ocak 31, 2012, 04:56:11 ÖS »
bizim zamanımızda olsaydı da bizde keşke faydalanabilseydik, çok iyi tecrübe olurdu, çok şey kazandırırdı.
/>faydalanacaklar için güzel bi uygulama olacak.
Gece ve bu şehir öylesine yakışıyorlardı ki birbirlerine
/>Ne gece bu şehirden,ne şehir geceden geçiyordu
/>Yedi tepeli şehir üzgündü
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahardı, sessizdi, soğuktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalmıştı
/>İstanbul ağlıyordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

Seo4Smf Tagleri: olacak günay türkiyeye örnek 

Facebook Comments