G÷nderen Konu: Yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža Yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor Ellerim  (Okunma sayřsř 1498 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007

/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceler zincirine kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bak yine
/>Unutamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bir y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cum ediyor zihnime
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n izleri ans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ortaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor tenimde,
/>Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anacaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n korkusunu ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca dokunduruyor o k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ellerime
/>Kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ellerimi bir yumruk misali s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ms├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bak nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor
/>Yazmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yanmak gerekmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?... Bak yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ellerim...
/>
/>
/>H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr kuyulara atam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum, yapam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum, yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum bak yine
/>H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dindiremiyorum bi’yandan, h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bir sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Kalbim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkek bir ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un kanat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rpmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor,
/>Uykuya dalmaya yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n o bi iki saniyede, v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cudumu her seferinde bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rperti kapl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor
/>Sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum kendime kapl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum kendi bedenimi kendime bak nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor
/>Yazmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yanmak gerekmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?... Bak yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ellerim...
/>
/>SEREN ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░K
/>27.12.2011- 20:26
/>
/>
/>
/>
« Son DŘzenleme: Aralřk 27, 2011, 09:24:25 ÍS G÷nderen: mike_c »
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Yazmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yanmak
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
vaay ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žook g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel (: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tik bu yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř Cessyde

• ...
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 148
  • Site puanř: 10
  • ehe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âhe
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir tebrikler yesilim_34. Birtanede ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? harflerden yazsana :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř yesillim_34

''yazmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yanmak gerek '' tam hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ama b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ihtimal ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ems-i Tebrizinin s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemidir, de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilse Mevlanad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
/>te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ettim.
/>Akrosti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yazma gibi bi kabiliyetim yok malesef, sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žma bulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umdur da hep zaten. Zamane gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlerinin akrosti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? anlay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ olsa gerek.
/>Nerde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bi Sezai Karako├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž'un Muazzez Akkaya ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir gibi ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir eser...
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Kimseler bilmiyordu
/>

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
''yazmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yanmak gerek '' tam hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ama b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ihtimal ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ems-i Tebrizinin s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemidir, de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilse Mevlanad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
/>te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ettim.
/>Akrosti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yazma gibi bi kabiliyetim yok malesef, sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žma bulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umdur da hep zaten. Zamane gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlerinin akrosti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? anlay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ olsa gerek.
/>Nerde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bi Sezai Karako├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž'un Muazzez Akkaya ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir gibi ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir eser...
/>

/>Sana sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žma gelebilir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?una gidiyor renkler ve zevkler tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaz demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler herkesin d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceleri farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bu konuda.
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř yesillim_34

Sana sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žma gelebilir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?una gidiyor renkler ve zevkler tart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaz demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler herkesin d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceleri farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bu konuda.
/>

/>Bende kendi d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncemi belirtmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bulunuyorum farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olaraktana, belirtirim.
/>Bir o kadar yorgun
/>Kimseler bilmiyordu
/>

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

Seo4Smf Tagleri: yazdřkša yanřyor ellerim 

Facebook Comments