G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ngilizce muafiyet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 2387 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř yaseminb

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 7
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
ne zaman a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor? ve nereden il├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ón ediliyor?

ăevrimdř■ř iyasir

• *
  • Ţleti: 1
Bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n Yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerine sordum, elime ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dedi. Ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda panoya asarlar heralde..

ăevrimdř■ř yaseminb

• *
panoya as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmadan da b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m sekreterli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini ararsan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorlar bilginiz olsun. ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žtiyseniz dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že vermeniz gerekiyor.

ăevrimdř■ř PaiMei

• Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 78
neden dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že vericez. bir de ne zmana kadar. b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m sekreterli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i derken haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bina├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ arayacaz yoksa okudu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sekreterli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini mi
« Son DŘzenleme: EylŘl 19, 2011, 04:07:57 ÍS G÷nderen: PaiMei »

ăevrimdř■ř yaseminb

• *
bu dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ing. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerli. e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ysa dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že vermeniz gerekmeyebilir. e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesindeyseniz; bana bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želerin verildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylendi. ben de yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n verece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im. siz yine de merkezi aray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n emin olmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin.

ăevrimdř■ř PaiMei

• Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 78
bu dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ing. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerli. e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ysa dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že vermeniz gerekmeyebilir. e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesindeyseniz; bana bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želerin verildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylendi. ben de yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n verece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im. siz yine de merkezi aray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n emin olmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin.
/>

/>anlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler. peki sonucu okudu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltenin sekreterli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inden mi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renicez aray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p

ăevrimdř■ř yaseminb

• *
e tabii ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce kendi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m sekreterli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inizi aramakta fayda var. daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabuk sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerini de deneyebilirsiniz.

ăevrimdř■ř g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l

• g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l_16
  • *
  • Ţleti: 10
  • Kayřt D÷nemi: 2010
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar bende ingilizce muafiyet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na girdim ama fen bilgisi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i okuyorum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nc s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f ama  sonuclarda sadece 2011 giri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lilerin sonuclar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nternete verilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.Ben b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m sekreterine ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerine b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r haftad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r soruyorum ve sormaktan b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒msen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n haber├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yok ya onlar benden b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlar ben onlardan alam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum daha bugun tekrar sordum yaa lutfen nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ogreneb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ona gore kend├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ derse haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlayacag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m edeb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ren├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevinirim .├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler . . .

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nava girip, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânceki y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llarda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversiteye girmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>
/>M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi : 2
/>Fen Edebiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi : 8
/>Teknoloji Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi : 1
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ktisadi ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░dari Bilimler  Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi : 58
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letme Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi : 151
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi : 16
/>E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi : 1
/>Bili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im  Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi : 4
/>Meslek Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek Okullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒: 2
/>
/>ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i muaf olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ya da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ngilizce destekli meslek dersi almaya hak kazanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Listede isminiz yoksa. S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navdan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olabilirsiniz.
/>

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

Seo4Smf Tagleri: muafiyet sřnavř sonušlarř 

Facebook Comments