G÷nderen Konu: Bi An Vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r Ya  (Okunma sayřsř 1782 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř SmiLe To Life

• SmiLe To Life
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 61
  • Site puanř: 6
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2008
Bi An Vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r Ya
« : Mart 17, 2011, 04:15:51 ÍS »
Bi an vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ya
/>
/>seni uzaktan sevmeye ne kadar al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ss├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z yollarda a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>hani bi an vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ya
/>hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bu dersin ya
/>benim en b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k anlams├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m sensizlik ya
/>
/>hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kendimi anlamland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ramamakla ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyor
/>bi an olsun cemalin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nden gitmiyor
/>hani bi an vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p bakars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ya ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na
/>ke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ke yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda olsan ke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ke gitmesen diyemedim ya
/>
/>son bi kez ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p kokyalamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ya
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te benim de kadersizli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im burada
/>camdaki ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mur tanelerine dokunmak
/>benim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma dokunmak
/>
/>yarat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel de yaratm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi
/>ama en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeli bahar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve seni
/>ebediyete g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmek istersin ya
/>toprak alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda da ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m dindi sanma !
/>
/>geceleri buras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ss├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z
/>korkuyorum,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum, hapsoldum sonsuzlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a
/>hani bir an vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ya
/>sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine kavu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak
/>benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya
Bir yerde k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k insanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlgeleri olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uyorsa orada g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor demektir.

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ynt: Bi An Vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r Ya
« Yanřtla #1 : Mart 17, 2011, 09:27:17 ÍS »
vaaay ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
/>art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hak ettin sen  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irinee

• deniz yidizi
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 282
  • Site puanř: 57
  • hayat sevmeye de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?errrrrrrrr...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2008
« Yanřtla #2 : EylŘl 14, 2011, 10:13:38 ÍS »
tebriklerrrr :)

ăevrimdř■ř Kara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nci

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 260
  • Site puanř: 13
« Yanřtla #3 : EylŘl 14, 2011, 10:19:56 ÍS »
geceleri buras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ss├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z
/>korkuyorum,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum, hapsoldum sonsuzlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a
/>hani bir an vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ya
/>sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine kavu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak
/>benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya :(
/>
/>
/>
/>
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eп Saпa Sayq├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ q├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsteriyorsam seпde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aпa g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âstereceksin ya adaм├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ί sεvεcεksίn yada s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âп├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gidiceksin. sahiplenmeyeceksen, rahats├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda etmeyeceksinп!! ya var oLacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒п, чa da hί├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž oLмaчacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒п. чa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?υ ί├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ε caп koчacak soпsυz oLacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒п, чa da hί├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Laмayacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒п. чa hεpsίп чada koca ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ίr hί├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žsίп. ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?εпίмLe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eпsίп чada hί├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ίr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?εyίмsίп!!

ăevrimdř■ř dermanidar

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
  • ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amak kiraz a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi tek ve h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2006
« Yanřtla #4 : EylŘl 16, 2011, 05:02:57 ÍS »
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok guzel elinize sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k
Fakir diye sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini terk edip zengin kocaya giden k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ve yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yolda b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? onurlu erkek.
/>Aylar sonra;
/>K: Bensiz de ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ayabiliyormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sun bak;)
/>E: Benim sensiz ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ayamam dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemlerde sen benim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde onurlu, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erefli ve namuslu bir insand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yle olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilseydim sana dokunmaktansa y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z bin kere ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ tercih ederdim.

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
« Yanřtla #5 : Mart 08, 2012, 11:59:18 ÍS »
O kalemden aks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel sat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar... ellerine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k.
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments