G÷nderen Konu: Hadi Herkes ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sminin Anlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Yazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n  (Okunma sayřsř 7745 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kontes

• شول_ج
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Temsilcisi
  • Ţleti: 521
  • Site puanř: 28
  • FakŘlte: Ţlahiyat FakŘltesi
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ule; Alev, ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? alevi.
...Bu da Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer Ya H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...

ăevrimdř■ř saphira_arya

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216
Suzan : Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, yakan, yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>Ama nedense hep ben yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ne i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :D Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? kendini yakar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ? Ne ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p :D
Melekler seninle olsun ...

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žkin: se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen :D :D  seni se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žtim pikachuuu :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil

• Ţleti: 1068
  • Site puanř: 47
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Cihat: Allah i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cadele,sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l toplayan k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z veya cennetteki bir yasak meyve diil... :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒h:
/>

/>:)
/>
/>Seda (Arap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža): Ses, yank├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve duyulan ikinci ya da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ses.
/>
/>(Yery├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en ilk yank├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒) :selam:
/>
Alřntř yapřlan: ?
Hocam alenen iki mesaj alt alta yazanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, konuyu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tarak sohbet edenleri g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
Alřntř yapřlan: Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi bak, GencSa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi yapmaz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey!

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments