G÷nderen Konu: 20 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ubat Pazar Hendekte Kahvalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya Gidiyoruz...  (Okunma sayřsř 23224 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Cn

• Herkesin M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmeL oLmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ BekLemek Kibirdir..
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 3231
  • Site puanř: 448
Hendek so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktur. Adada d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenleyin gelelim. ben eski topraklardan bika├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m mesela gelirken. hava iyi olursa isteyeni de motorla gezdiririm ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?illik olur  :laugh:

ăevrimdř■ř MuzCumhuriyeti

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeden iyi olamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 39
  • Site puanř: 0
  • Sokak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na sorun kirlenmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel mi!
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2012
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey olacaksa gelirim de atlayal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kuzuluk arabalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na orada mantarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k harika oluyor :D
Allame
/>Beyni kovada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ergen, umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekti parsel
/>Yeni bi' d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya hayalden uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? resimdir pastel
/>Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kerem'e posta koydu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yok alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Mustang
/>Diziler en yalanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gaste
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Param├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver dilenci. Yarama basma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi. A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulana seksi vaat et k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n direnci
/>
/>Ben
/>
/>Slogan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ merak edenlere: Zihinsel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kendinle sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!
/>-----
/>
/>Biz erkekler korktu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok korka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
arkadaslar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle yapal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i oluruz toplanal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m desek en az├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan bir kafede oturur sohbet ederiz kkaynasma saglard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ??
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř Cn

• Herkesin M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmeL oLmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ BekLemek Kibirdir..
  • Ţleti: 3231
  • Site puanř: 448
Organize et Se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žkincim... (Motosiklet fuar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na denk getirmezsen sevinirim)

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
nezaman ki fuar bir konu acay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m 5 ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i 10 kisi ne kadar olursa olsun kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma gore bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler yapalm ozaman
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments