Gnderen Konu: 19 Veya 20 ????????ubatta A???????§???????±k B???????¼fe Kahvalt???????±ya Gidiyoruz. Var M???????± Gelmek ???????°steyen?  (Okunma says 5474 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
pazar olursa ???????±y???????± olur ???????§???????¼nk???????¼ ???????§al???????±sanlar var ???????±s???????± olanlar vard???????±r
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • Kantin B???????¶l???????¼m Moderat???????¶r??????
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
bende var???????±m geliyorum in????????.  :di????????lek: aktivite i???????§in te????????ekk???????¼r ederim ????????imdiden  :alk???????±????????: :alk???????±????????:
???????§օէռĸlﻪг

evrimd yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat???????¶r???????¼
  • leti: 3272
  • Site puan: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007
pazar olursa ???????±y???????± olur ???????§???????¼nk???????¼ ???????§al???????±sanlar var ???????±s???????± olanlar vard???????±r
/>
bundan ismimi yaz???????±n dedi????????ini mi ???????§???????±kartal???????±m. ;D
Gece ve bu ????????ehir ???????¶ylesine yak???????±???????????????±yorlard???????± ki birbirlerine
/>Ne gece bu ????????ehirden,ne ????????ehir geceden ge???????§iyordu
/>Yedi tepeli ????????ehir ???????¼zg???????¼nd???????¼
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard???????±, sessizdi, so????????uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm???????±????????t???????±
/>???????°stanbul a????????l???????±yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

evrimd enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab???????±m ,elbette vard???????±r...Lakin suskunlu????????um korkumdan de????????il,asaletimdendir...
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 1972
  • Site puan: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl???????±cam :)
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007
/>
Bak???????±caz bakal???????±m. ????????o????????unluk ne derse ona uyar???????±z.
/>
/>
bende var???????±m geliyorum in????????.  :di????????lek: aktivite i???????§in te????????ekk???????¼r ederim ????????imdiden  :alk???????±????????: :alk???????±????????:
/>
???????°n????????allah ger???????§ekle????????tirebiliriz :)

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ????????z???????¼lmesin. O Hep G???????¼l???????¼msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • Kantin B???????¶l???????¼m Moderat???????¶r??????
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun

/>???????°n????????allah ger???????§ekle????????tirebiliriz :)
/>

/>in????????.  :alk???????±????????:  :di????????lek:
???????§օէռĸlﻪг

evrimd cerenefe

• :) :)
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1704
  • Site puan: 214
  • :) Bilgisayar ????????????????retmeni art???????±k (:
/>

/>bunu diyen ????????ah???????±s nerelerde acepp  :di????????lek: :di????????lek:
/>
/>
/>ben var???????±m gelmek isteyen :D :D  :tey: :tey:

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments