G÷nderen Konu: 19 Veya 20 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ubatta A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝fe Kahvalt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya Gidiyoruz. Var M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gelmek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░steyen?  (Okunma sayřsř 5465 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
pazar olursa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sanlar var ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olanlar vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
bende var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m geliyorum in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: aktivite i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
pazar olursa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sanlar var ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olanlar vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>
bundan ismimi yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini mi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kartal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. ;D
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ,elbette vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...Lakin suskunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um korkumdan de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il,asaletimdendir...
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 1972
  • Site puanř: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam :)
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
/>
Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒caz bakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?o├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unluk ne derse ona uyar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.
/>
/>
bende var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m geliyorum in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: aktivite i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
/>
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirebiliriz :)

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmesin. O Hep G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirebiliriz :)
/>

/>in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř cerenefe

• :) :)
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1704
  • Site puanř: 214
  • :) Bilgisayar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmeni art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k (:
/>

/>bunu diyen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s nerelerde acepp  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
/>
/>ben var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m gelmek isteyen :D :D  :tey: :tey:

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments