G÷nderen Konu: Haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ 2.har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?demesi Ve Normal B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlerinin Harc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 1488 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř PaiMei

• Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 78
  • Site puanř: 0
Haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k okuyaanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ikinci 500tl l,k har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdemesi yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lcak.Haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k okuyan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar biliyorlarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hangi tarihler aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdeme yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim.San├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k binas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda panoya asm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar ama ben g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmedim.
/>
/>Haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k harc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hangi tarihler aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cak ayriyetten normal b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ne zman yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒caz acil cevap laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k harc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n paras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmiyorum ama b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m harc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rman laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu hafta,
/>
/>hem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir sey var haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k harc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gec ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdeyeb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sorun olmuyor 1 hafta gec├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ksede, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l olsa onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n verd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kler├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hesap nosuna yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ben gec ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdemi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c de sorun olmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdeyenlerde var hani.
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř PaiMei

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
4 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ubata kadarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ son g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n normal har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarda
/>

/>evet 4 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ubat.
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř PaiMei

Tamam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok saol.
/>
/>Birde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin hangi tarihler aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rensem s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝per olacak

ăevrimdř■ř ClarencePJ

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • FakŘlte: Hukuk FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2014
ben gitmedim gidenlere sordum neymi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? die bi ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bilgi veriyolarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? onlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kapatt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
« Son DŘzenleme: Ůubat 12, 2015, 07:55:29 ÍS G÷nderen: mike_c »

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments