G÷nderen Konu: Bir Bayan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░li├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kiler Erkekleri Ne Kadar Etkiler ???  (Okunma sayřsř 1840 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
Bir bayan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kiler erkekleri ne kadar etkiler ???
/>Ve ne kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemlidir ???....
/>
/>
/>Size hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž anlatmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tercih ederdiniz??....Yoksa ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini dinleyip sizinle beraber yeni bir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yapmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tercih ederdiniz ????
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
Bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacaksa bunu erkekte anlatmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>ama s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzkonusu yeni bir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž.....ondan sonras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemli olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>erkek, bilmek isterim diyor ama mutlaka sonras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda davran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceleri t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkezlemeye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...
/>bunu bilmek istemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin alaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ cevap ne olursa olsun hazmedebilecek biri olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>ki mant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n hangi erkek es ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žebilir...
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmek istiyorum;hangi erkek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u an ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olacag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ birine
/>benden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce birini sevdinmi ? sorusunu sormadan duracak.
/>mutlaka bir yerde patlat verecek bu konular istemeden.
/>
/>neyse,
/>anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ taraftar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,
/>ki e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?reniliyorsa zamanla bunlarda ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeysel laf i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde konusulup kapanmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>gecmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? geride kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r, eger bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n istedigim gibi biriyse o hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir sorun olmaz benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin.
/>kabul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ms├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ben onunla birlikte olmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin evet derken demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bulunuyorum.
/>
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacaksa bunu erkekte anlatmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>ama s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzkonusu yeni bir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž.....ondan sonras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemli olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>erkek, bilmek isterim diyor ama mutlaka sonras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda davran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceleri t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkezlemeye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...
/>bunu bilmek istemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin alaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ cevap ne olursa olsun hazmedebilecek biri olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>ki mant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n hangi erkek es ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žebilir...
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmek istiyorum;hangi erkek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u an ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olacag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ birine
/>benden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce birini sevdinmi ? sorusunu sormadan duracak.
/>mutlaka bir yerde patlat verecek bu konular istemeden.
/>
/>neyse,
/>anlat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ taraftar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,
/>ki e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?reniliyorsa zamanla bunlarda ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeysel laf i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde konusulup kapanmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>gecmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? geride kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r, eger bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n istedigim gibi biriyse o hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir sorun olmaz benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin.
/>kabul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ms├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ben onunla birlikte olmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin evet derken demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bulunuyorum.
/>
/>
Ben sormad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>Hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda yeniden biri olursa yine sormam.

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ,elbette vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...Lakin suskunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um korkumdan de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il,asaletimdendir...
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 1972
  • Site puanř: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam :)
Bu mevzu ili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kilerde ciddi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karabilecek bi mevzudur. Ben bir kereye mahsus konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ulmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ taraftar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Ama sadece bir kere ve y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeysel olarak. Zaten tats├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z bi mevzu, tekrar tekrar konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ulmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iki taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da baltalar. Ki erkeklerin en nefret etti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i konudur bu.
/>
/>Benim ilk ili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kim olmayaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ taraftan da bunu bekleyemem do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?al olarak ama ilk olmak istemem diyen erkek de yalan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyler. Zaten bi ili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ki ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sa en ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda oturup konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?artlarda anla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyiyle kabullenilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tir e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? aday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i. O saatten sonra da bu konu hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir mutabakata var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r diye d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum.
« Son DŘzenleme: Ocak 05, 2011, 07:24:08 ÍÍ G÷nderen: enis_karaca »

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmesin. O Hep G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
buyuk b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r hata yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ surece gecm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ben├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lend├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmez der o andan sonras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na bakar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. ama s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r durum olmussa kusurabkmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bunu kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ramam ben ...
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments