G÷nderen Konu: K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzde T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk Kahvesi - Kahveci ( Yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Resmi Tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah )  (Okunma sayřsř 2868 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ,elbette vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...Lakin suskunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um korkumdan de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il,asaletimdendir...
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 1972
  • Site puanř: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam :)
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdilik elimde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârsel bi belge ve fiyatla ilgili d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man yok malesef ama yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda tekrar gidece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi varsayarak gereken ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyleri temin edip konuyu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenleyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yle bir yer hayal edin ki ufak, sessiz, kocaman bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝phanesi olan, heryerinde nostaljik aksesuarlar, sazlar, ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamalar as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olan harika bir mekan olsun. Ben buldum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bi yer ;D Atat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk Kapal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Spor Salonunun myo taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndaki ara yoldan girin ve sol taraftaki d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kkanlara bakarak ilerleyin. Marketi ve b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyi ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žtikten sonra az ileride bahsetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzde T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk Kahvecisi mekan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âreceksiniz. Mutlaka u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n efendim. Pi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?man olmazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Hele ki kahve sever bi insansan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z...
« Son DŘzenleme: Ocak 01, 2011, 07:06:33 ÍS G÷nderen: enis_karaca »

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmesin. O Hep G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

ăevrimdř■ř -elf-

• Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 98
  • Site puanř: 3
giderim kesin. dikkatimi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekmedi hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž . orda krk vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ onun yerinemi a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ acaba
OyuNCaK d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Nya. .  bU OyuN ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žOk KoLAy SenDe oYNa. .

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
Ekleyen olmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, ben ekleyeyim madem. Ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u an hala k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzde kahve mi oras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmiyorum.
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
Sakarya myonun yan taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žotanak.
/>Hala k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzde kahve olarak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letiliyor mu art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Allah bilir.
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1068
  • Site puanř: 47
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir yere benziyor. Resimler ve payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler... :)
Alřntř yapřlan: ?
Hocam alenen iki mesaj alt alta yazanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, konuyu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tarak sohbet edenleri g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
Alřntř yapřlan: Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi bak, GencSa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi yapmaz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey!

ăevrimdř■ř _Joker_

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2008
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir yere benziyor. Resimler ve payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler... :)
/>

/>Oras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k emlak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Sakarya'n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ve nezih mekan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kapat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bizde h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerle izledik. Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olsun.

ăevrimdř■ř john22

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2014
imdilik elimde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârsel bi belge ve fiyatla ilgili d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man yok malesef ama yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda tekrar gidece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi varsayarak gereken ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyleri temin edip konuyu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenleyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yle bir yer hayal edin ki ufak, sessiz, kocaman bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝phanesi olan, heryerinde nostaljik aksesuarlar, sazlar, ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamalar as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olan harika bir mekan olsun. Ben buldum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bi yer ;D Atat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk Kapal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Sp
/>
/>leather4sure.net            
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments