G÷nderen Konu: Hal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Saha Etkinli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i  (Okunma sayřsř 3446 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř GiderGelemes

• || Bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ||
  • Yasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • *
  • Ţleti: 463
  • Site puanř: -29
herkes getirsin 10 kagit ben size mekan ayarlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>hide in the woods forever, oh baby

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
gencsau olarak bir tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ben tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kart├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř cellad__KKK

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 192
  • Site puanř: 4
  • Her Canl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Tadacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r..
istanbuldan gelirim ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža o derece  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: hafta sonu olsun aksam :) ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bi iste├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im yok  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
''Bir Son Var''
/>
/>Biz Hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž Ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z; Ben,Keyfim ve Kahyas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..
/>
/>''D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n;Her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne Geliyorsa E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er,Belki de Sen Ters Gidiyosundur..'

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
cellad b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zdens├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒smam :D buu fred cakmaktas zebani konverslem├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oynucak mac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ne  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř afen

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 26
  • Site puanř: 0
  • ((= g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyin
ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž varsa 5 ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z  O0

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments