Gnderen Konu: GencSau 5. Ya???????????????±n???????± Kutluyor!  (Okunma says 11829 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat???????¶r???????¼
  • leti: 3272
  • Site puan: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007
Ynt: Gencsau 5. Ya???????????????±n???????± Kutluyor!
« Yantla #60 : Aralk 01, 2010, 07:16:53 S »
ma????????allah ma????????allah, gencsa???????¼ art???????±rs???????±n 25 demek  :D
Gece ve bu ????????ehir ???????¶ylesine yak???????±???????????????±yorlard???????± ki birbirlerine
/>Ne gece bu ????????ehirden,ne ????????ehir geceden ge???????§iyordu
/>Yedi tepeli ????????ehir ???????¼zg???????¼nd???????¼
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard???????±, sessizdi, so????????uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm???????±????????t???????±
/>???????°stanbul a????????l???????±yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

evrimd zebani57

• "Cennetin Fragman???????± Gibiydi G???????¼l???????¼mseyi????????in..."
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2620
  • Site puan: 152
  • F???????±rlama ????????????????RETMEN
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #61 : Aralk 01, 2010, 07:21:41 S »
t???????¼t???????¼???????¼t???????¼t???????¼

/>"Benim d???????¼???????????????¼ncelerim heterodokstur. Sosyalist de????????ilim. ???????°sl???????¢mc???????± de????????ilim. ????????yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf???????±m;hakikatin taraf???????±y???????±m..."
/>
/>

/>

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
« Yantla #62 : Aralk 02, 2010, 09:16:20 »
nazar de????????mesin :D  :di????????lek:
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd Mechanical1903

• ???????§Ar???????????????±
  • Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 33
  • Site puan: -1
  • 1903
« Yantla #63 : Aralk 02, 2010, 10:40:30 »
iyiki do????????dun gen???????§sa???????¼  :alk???????±????????:

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 5124
  • Site puan: 204
  • ' pRagmatizm...!!
« Yantla #64 : Aralk 02, 2010, 11:14:11 S »

/>
/>Ben eksik kalmiyim ben de binerim... Arabaya yani  ;D Sonra Yunus u????????ak olur  :di????????lek:

/>

/>senin u????????a???????????????±n ben oLurum beee... yunus benim, g???????¶khan yunusun sonra sen yunusun g???????¶khan benim sonRa heRkes yunusa :D
/>
/>
ya niye beni ???????§a???????????????±ran yok bu nas???????±l bi i????????  :laugh:
/>

/>
/>ebRu aaaa geLmezsen oLmassss :D[/b]
' ....Bazen, daha sa????????Lam in????????aa etmek i???????§in ???????¶nce y???????±kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s???????¶n???????¼p gitmek isteyen ya????????ama ????????aRap veRin.. ve ???????§???????¼R???????¼y???????¼p gitmek isteyen bedeni ????????aRapLa y???????±kay???????±n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR???????±ndan..sonRa da beni biR bah???????§eye sessizce g???????¶m???????¼n...

evrimd Devrim

• Umutlar???????± D???????¼????????lerinde de????????il, Y???????¼re????????inde Ya????????at.
  • Harbi GencSau lu
  • leti: 559
  • Site puan: 62
  • ????????irkin KraL
« Yantla #65 : Aralk 02, 2010, 11:57:20 S »

/>  Yaln???????±z bzim u????????aklar kalcak yer problem olmas???????±n ona g???????¶re:) sonra ????????i????????e ???????§evirmece oynar???????±z kimde kalcam die kopmayal???????±m og???????¼n sonra :)
???????????????§ yasak rengi seviyorum ve yasak bir alfabeyle
/>yaz???????±yorum ????????iirlerimi.Anar????????ist ???????§icekler kokluyorum.Devlet s???????±n???????±rlar???????±n???????±
/>ihlal eden ku????????lara yard???????±m yatakl???????±k yap???????±yorum.Umudun propagandac???????±s???????±y???????±m.B???????¼t???????¼n s???????¶zc???????¼kleri ???????¶rg???????¼tl???????¼yorum.Art???????±k haklar???????±n degil a????????k???????±n, ????????arab???????±n ve
/>sevginin ayaklanmas???????± var. ???????°lk eylemde s???????±n???????±r d???????±???????????????± oluyorum. Bana ...
/>g???????¶zlerini yurt eyle m???????¼ltecin olay???????±m.Kendi ad???????±na bana bir kimlik ???????§???????±kart,
/>...ben birazda sen olay???????±m.

evrimd volleyball.cora

• ebRuu
  • Harbi GencSau lu
  • leti: 424
  • Site puan: 4
  • #
« Yantla #66 : Aralk 06, 2010, 11:24:45 »
????????imdi sen benim ci s???????¶z???????¼m y???????¼z???????¼nden koskoca gen???????§ sau ailesini kendinden mahrum mu b???????±rak???????±caks???????±n ??? Bu benden ???????§ok gencsau i???????§in bi ceza olur ben olsam bana inat gelirdim ;)
/>

/> :????????irink???????±z: :????????irink???????±z: ke????????ke gelebilseydim

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments