G÷nderen Konu: Hendek Devlet Yurtlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒(kyk)  (Okunma sayřsř 9083 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Han_solo

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 10
  • Site puanř: 0
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar Hendek'te iki devlet yurdu var. 
/>Birisi, tuvalete vurulan paspas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n odalara vuruldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u, her taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n toz oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u normal yurt.
/>Di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eri ise da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? manzaral├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, son derece temiz, tatil k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ây├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndaki y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretli yurt. 
/>
/>Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bu yurtlarda kalanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sohbet mekan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olarak kullanabiliriz.
/>Bu arada bahsi ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen ikinci yurda ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurdum ve yedeklerde 58.  s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rada ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.  Yedeklerin ya da 58.  s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒radaki yede├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in buraya girebilme ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nedir? ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca ben Hendek'e ekim ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda gitmeyi planl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.  Bu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemde kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yapabilir miyim.  E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er olmazsa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul' dan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ birlik gitmem gerekecek ve maddi manevi eksta bir y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?turacak bende.  S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz sizde.

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irinee

• deniz yidizi
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 282
  • Site puanř: 57
  • hayat sevmeye de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?errrrrrrrr...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2008
Ynt: Hendek Devlet Yurtlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒(kyk)
« Yanřtla #1 : EylŘl 18, 2010, 09:11:34 ÍS »
merhaba arkad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ben senin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u tatil k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ây├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretli yurtta kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum:)yurdu aray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p sordun mu hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ya da gittin mi asillerin kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu da olmazsa e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er yurdun misafirhanesi var git gel yapmak yerine bence orada kal bende istanbulday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m gidip gelmek ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok masrafl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur senin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin

ăevrimdř■ř Han_solo

• *
« Yanřtla #2 : EylŘl 18, 2010, 11:02:19 ÍS »
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âncelikle ilgin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.  yurdu cuma g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ arad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m fakat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerine ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ve g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venlik g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârevlisiyle konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum.  yedek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n 17 eyl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lden sonra ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ama ne zaman sonland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi.  araya da haftasonu girince (mesai saati d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin zaten ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsunuz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerine) ileti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im sorunum devat etti.
/>
/>Gidip gelme olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? anla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.  zaten ben avrupa yakas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ženek hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yok.  ben yurda kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin gitmekten bahsetmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim.  E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er ekim ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ralbiliyorsa okul i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Hendek' e gitti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vuruda bulunuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.  E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er olmazsa sadece yurda ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e gidip ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul'a d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmem gerekecek.  Bundan bahsetmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk bahsetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im dandik yurtta da misafir olarak kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nabiliyor.  yani idareten bir yer bulmak kolay ama y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretli yurt i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i olmazsa dandik yurda kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmam gerekecek.  ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene iki ay orada kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ve ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anacak bir yer olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biliyorum.  benim korkum bu yani.

ăevrimdř■ř by-_-afacan-_-5461

• afacan murat bayraktar
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 33
  • Site puanř: -4
  • seqlim cewreme degil kralad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
  • FakŘlte: Hendek Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2010
« Yanřtla #3 : EylŘl 21, 2010, 09:25:19 ÍS »
hendekte  cemaat  yurdumu  warm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  arkadaslar  b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lenler  warsa  lutfen  soylesin
Alay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na Degil Kral├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na Gider Adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre Muamele Yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r Bisde
/>
/>Atara  Atar  Gidere  Gider   S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kara   S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar  K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sacas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  Her  Yere  Aya?  Uydurur  Bu  Delikanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Adam

ăevrimdř■ř marion

• *
  • Ţleti: 13
« Yanřtla #4 : EylŘl 22, 2010, 06:29:06 ÍS »
merhaba arkad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ben senin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u tatil k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ây├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretli yurtta kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum:)yurdu aray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p sordun mu hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ya da gittin mi asillerin kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bu da olmazsa e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er yurdun misafirhanesi var git gel yapmak yerine bence orada kal bende istanbulday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m gidip gelmek ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok masrafl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur senin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin
/>

/>ne kadar veriyosun oraya?

ăevrimdř■ř Han_solo

• *
« Yanřtla #5 : EylŘl 23, 2010, 04:47:01 ÍS »
Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ženlerde y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretli yurdun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerinden (afedersiniz)bir lavukla konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum.  Ara s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒flardan be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, girmemin zor oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi. 
/>
/>Zaten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi isteksiz ve net konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeterince rahats├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ediyorken bir de bunu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemesi tuz biber oldu benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin.  Acaba s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru mudur? bu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemde bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yer var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r?
/>
/>Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene o yurda ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žebilmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že vermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim.  Ben ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurduktan iki ay sonra bile girenler oldu ama benim kayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.  Muhtemelen dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeyi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p atm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yani.  O y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylediklerine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venmiyorum.  Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen seneden beri ne zaman arasam "on g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sonra aray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, on be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sonra belli olur" diyerekte oyalama takti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i uyguluyorlar.  Bu yurtla ilgili sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klama yapacak arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? varsa iyi olacak.

ăevrimdř■ř by-_-afacan-_-5461

• afacan murat bayraktar
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 33
  • Site puanř: -4
  • seqlim cewreme degil kralad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
  • FakŘlte: Hendek Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2010
« Yanřtla #6 : EylŘl 25, 2010, 06:58:23 ÍS »
/>
  bu  yurt  nerde  fiyati  nekadar  we    ders  weriolarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  ???
Alay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na Degil Kral├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na Gider Adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre Muamele Yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r Bisde
/>
/>Atara  Atar  Gidere  Gider   S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kara   S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar  K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sacas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  Her  Yere  Aya?  Uydurur  Bu  Delikanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Adam

ăevrimdř■ř meyilma54

• KATI SAKARYA-SPOR'LU
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1308
  • Site puanř: 15
  • Yakar Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerim
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2002
« Yanřtla #7 : EylŘl 27, 2010, 07:28:54 ÍÍ »
Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ženlerde y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretli yurdun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerinden (afedersiniz)bir lavukla konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum.  Ara s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒flardan be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, girmemin zor oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi. 
/>
/>Zaten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi isteksiz ve net konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeterince rahats├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ediyorken bir de bunu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemesi tuz biber oldu benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin.  Acaba s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru mudur? bu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemde bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yer var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r?
/>
/>Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene o yurda ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žebilmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že vermi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim.  Ben ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurduktan iki ay sonra bile girenler oldu ama benim kayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.  Muhtemelen dilek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeyi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p atm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yani.  O y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylediklerine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venmiyorum.  Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen seneden beri ne zaman arasam "on g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sonra aray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, on be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sonra belli olur" diyerekte oyalama takti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i uyguluyorlar.  Bu yurtla ilgili sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klama yapacak arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? varsa iyi olacak.
/>
ke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ke 1-2 e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er rakip olsa da b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler yapamasalar. :deli:

ăevrimdř■ř 1sl4m

• *
  • Ţleti: 3
  • FakŘlte: Teknoloji FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
« Yanřtla #8 : A­ustos 23, 2012, 11:22:21 ÍÍ »
ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurduk bakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bana da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar :) y.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝. yurt
kontrols├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildir!

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments