G÷nderen Konu: "Radyo" Sohbet ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stek Alan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 21230 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok fena me├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?gul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m bu aralar o y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il radyo. Herkese de g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ven olmuyor sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žta. (:

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř karakartal1903

• Terketmeyen tek sevgilim.. BE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░KTA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!!!
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 456
  • Site puanř: -3
  • Azrail, Ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Ol...
tamam haf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z benim uyar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bre  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
Bize fizi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rettiler..
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan sesi u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žak sesini bast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ramaz dediler,
/>O'nlar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? cehennemini g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmediler...
/>
/>      Bize m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rettiler..
/>   En zor olan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sesli korodur dediler,
/>O'nlar 45.000'lik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?AR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?I'y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmediler...
/>      B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ZE TEK ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EY├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ DO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RU ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETT├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░LER...
/>EN B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K BE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░KTA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, BA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KA B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K YOK DED├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░LER!!!

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
tamam haf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z benim uyar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bre  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>

/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle giderse b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ level atlayacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř karakartal1903

• Terketmeyen tek sevgilim.. BE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░KTA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!!!
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 456
  • Site puanř: -3
  • Azrail, Ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Ol...
o nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l oluyor o daha m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iyi :deli: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
Bize fizi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rettiler..
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsan sesi u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žak sesini bast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ramaz dediler,
/>O'nlar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? cehennemini g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmediler...
/>
/>      Bize m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rettiler..
/>   En zor olan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sesli korodur dediler,
/>O'nlar 45.000'lik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?AR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?I'y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmediler...
/>      B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ZE TEK ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EY├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ DO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RU ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETT├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░LER...
/>EN B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K BE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░KTA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, BA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KA B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K YOK DED├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░LER!!!

ăevrimdř■ř papatyaa

• PAPATYA
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 929
  • Site puanř: 127
  • Gebedir her s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kut bir y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kseli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e
radyo dinleriz die sevindim bal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce ama mesajlar eski tarihli. /:
/>
/>yok mu art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k radyo? ):

/>
/>

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
radyo dinleriz die sevindim bal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce ama mesajlar eski tarihli. /:
/>
/>yok mu art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k radyo? ):
/>

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdilik yok.
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
yay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n gitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
/>ertun├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž. as hosgeld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor  ;D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
yay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n gitmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
/>ertun├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž. as hosgeld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor  ;D
/>

/>yaa bu yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n burda ne i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i var bi anlam veremedim ??
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments