G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░BF Sohbet Alan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 13719 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar dersl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a grubu okul numaras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n  sonu tek olanlarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s  b grubu da sonu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žift olanlarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>

/>hadi can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ciddimisin yaw :D ben 6 sene ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce bunu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř amazon1

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
merhaba.sizce iibf nin en iyi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ hangisi ?
« Son DŘzenleme: A­ustos 02, 2011, 10:44:54 ÍS G÷nderen: amazon1 »

ăevrimdř■ř tunahan34

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 0
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
bu sattte ders cal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i var├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ? :))
/>

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?3ym@

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 198
  • Site puanř: 2
merhaba.sizce iibf nin en iyi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ hangisi ?
/>

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeko :)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma ekonomisi ve end├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stri ili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kileri

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
hic g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lce├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im yoktu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekomu :)  maliye diyorum ;)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments