Gnderen Konu: Gen???????§sau G???????¼nl???????¼k  (Okunma says 33863 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd s_tuba

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 153
  • Site puan: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Faklte: Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
Ynt: Gen???????§sau G???????¼nl???????¼k
« Yantla #310 : Kasm 27, 2013, 12:41:13 »
Mehmet Rauf ile ba????????layan, ???????°skender Pala ile sona erer... ????????st???????¼ne bir de hadis okudun mu..... Her ????????eyin ederi belli olur...

evrimd enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab???????±m ,elbette vard???????±r...Lakin suskunlu????????um korkumdan de????????il,asaletimdendir...
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 1972
  • Site puan: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl???????±cam :)
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007
« Yantla #311 : Kasm 28, 2013, 01:30:25 »
FERHAT G????????????????ER - G???????°T
/>
/>Aram???????±zda g???????¶r???????¼nmeyen duvarlar var
/>Bilmedi????????im caddeler, bulvarlar
/>Yabanc???????±s???????±n hanidir, s???????¶ylesem yeridir
/>Kavu????????muyor hi???????§ dudaklar
/>
/>Yava???????? yava???????? eritiyor bizi bu yalanlar
/>Bir hesap ki tutmuyor elde kalanlar
/>Son durak dedi a????????k, birimiz inmiyor
/>???????°zliyor bak uzaktan uzaklar
/>
/>Git. Hevesini al gel, nefesini al gel
/>Belki de buldu????????un a????????k???????±ndan
/>Git. Tutamam zaten da???????? gibi dursam
/>Kendine bir t???????¼nel kazars???????±n
/>
/>Git. Bana benzeyen ya da benzemeyen birini
/>Belki de ???????§ok seversin
/>Git. Ayr???????±l???????±???????????????± kabullendim
/>Ben seni sen olmadan da severim git...
/>
/>http://www.youtube.com/watch?v=v97OAlbl-NQ
/>
/>Bundan y???????±llar ???????¶nce; "???????§ok sevdim ikimizi" alb???????¼m???????¼nde klip ???????§ekilen ????????ark???????±lar???????±n s???????±ralamas???????±na m???????¼takip, ba????????layan, ya????????anan ve biten harika bi ili????????kinin ard???????±ndan "bir ferhat g???????¶???????§er alb???????¼m???????¼ tad???????±nda ya???????????????±yorum hayat???????±..." demi????????tim. Kader yine d???????¶nd???????¼ dola????????t???????± ayn???????± yere getirdi beni. Her ????????eyde ve her ????????erde bi hay???????±r vard???????±r tabi. ???????°nsan yine ayn???????± k???????±s???????±r d???????¶ng???????¼de, ayn???????± yere farkl???????± bi zamanda gelince ???????§ok garip hissediyor. Ve i???????§ten i???????§e g???????¼l???????¼msemeden edemiyor tabi. Geriye d???????¶n???????¼p bakt???????±???????????????±nda, ???????§ok g???????¼zel g???????¼nlerdi diyebilmek, sadece g???????¼zel g???????¼nleri hat???????±rlayabilmek ayr???????± bi nimet. Art???????±k baz???????± ????????eyler insan???????±n can???????±n???????± ilk sefer yakt???????±???????????????± gibi yakm???????±yor. Hatta tatl???????± bir ac???????±ya d???????¶n???????¼???????????????¼yor. Garip ve g???????¼zel.
/>
/>Her????????eye ra????????men mutlu olmak zaman???????± be g???????¼nl???????¼k. ????????ok ???????????????¼k???????¼r her????????ey g???????¼zelle????????iyor yava???????? yava????????. Kafay???????± me????????gul tutabilecek g???????¼zel bi i???????? bulmu???????? olmak bile b???????¼y???????¼k nimet. Sertab ablan???????±n da dedi????????i gibi "Yeni bir i????????, yeni bir a????????k, yine g???????¼lecek bir neden laz???????±m"  8) :)
/>

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ????????z???????¼lmesin. O Hep G???????¼l???????¼msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

evrimd s_tuba

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 153
  • Site puan: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Faklte: Eitim Fakltesi
« Yantla #312 : Aralk 20, 2013, 10:37:14 S »
????????eb-i Yelda... Geceler ka???????§ saat? Geceler, kime kime , ka???????§ar saat??

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
« Yantla #313 : Aralk 23, 2013, 11:26:32 S »
gen???????§ s???????¶zl???????¼k forum biraz hareketlenmeye mi ba????????lam???????±s :)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd zebani57

• "Cennetin Fragman???????± Gibiydi G???????¼l???????¼mseyi????????in..."
  • leti: 2620
  • Site puan: 152
  • F???????±rlama ????????????????RETMEN
« Yantla #314 : Aralk 30, 2013, 02:10:27 »
Rak???????± cand???????±r. Rak???????± i???????§en kad???????±n candan ???????¶tedir.

/>"Benim d???????¼???????????????¼ncelerim heterodokstur. Sosyalist de????????ilim. ???????°sl???????¢mc???????± de????????ilim. ????????yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf???????±m;hakikatin taraf???????±y???????±m..."
/>
/>

/>

evrimd ejderman

• €jderMan
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
« Yantla #315 : Aralk 30, 2013, 02:15:13 S »
foruma canl???????±l???????±k m???????± geldii acepp :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • Kantin B???????¶l???????¼m Moderat???????¶r??????
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
« Yantla #316 : Kasm 04, 2014, 01:38:16 »
Sevgili G???????¼nl???????¼k seni ???????¶zledim  bee....
/>
/>Askere gidiyorum fazla lafa gerek yok gelince yeniden yazmak dile????????i ile...
???????§օէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments